Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytoja: „Jaunimo retro muzikos agentūros“ administratorius „Facebook“ žemina merginas

N-18
„Jaunimo retro muzikos agentūros“ ir skaitytojų susirašinėjimas
„Jaunimo retro muzikos agentūros“ ir skaitytojų susirašinėjimas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Sveiki, norėjau jums pranešti apie „Facebook“ erdvėje susikūrusią „Jaunimo retro muzikos agentūrą“. Prisistato tokiu tekstu: „Labas, Norėjau pasiteirauti gal norėtum patekti į GO-GO, street dance ar disco grupę ir dainuojancias grupes KLAIPĖDOjE reiktu tada užsiregistruoti, vyks peržiūra reikėtu trumpo pasirodymo, ir būtų galimybė iš atrinktų merginų šokti turuose, per visą Lietuvą. Taip pat jei mokate dainuoti , arba nori išmėginti savo jėgas vyks dainininku peržiūra Lauksiu atsakymo..p.s.Daromos vyresniu merginu dainuojancios ir sokancios grupes jei susidomejai parasyk. JEI SUSIDOMEJAI PASIKVIESK FB“. Mandagiai atsisakius, išplūsta baisiais žodžiais. Manau, būtų puiku, kad apie juos parašytumėte straipsnį ir padarytumėt antireklamą, nes manau jaunesnes merginas gali suvilioti toks pasiūlymas, o nežinia kas ten jų gali laukti. Pridedu nuotraukas iš susirašinėjimų. Viena nuotrauka mano draugės. Jų facebook: https://www.facebook.com/jaunimomuzikoslyga.agentura

Skaitytoja, kuri prašė neskelbti pavardės, paviešino savo susirašinėjimo su „Jaunimo retro agentūra“ iš Klaipėdos fragmentus. Skaitytoja perspėja saugotis tokių veikėjų. O kodėl, suprasite perskaitę susirašinėjimo detales. Žemiau pateikiame skaitytojos laišką.

Skaitytoja perspėja saugotis tokių veikėjų. O kodėl, suprasite perskaitę susirašinėjimo detales.

***

Sveiki, norėjau jums pranešti apie „Facebook“ erdvėje susikūrusią „Jaunimo retro muzikos agentūrą“. Prisistato tokiu tekstu (kalba netaisyta): „Labas, Norėjau pasiteirauti gal norėtum patekti į GO-GO, street dance ar disco grupę ir dainuojancias grupes KLAIPĖDOjE reiktu tada užsiregistruoti, vyks peržiūra reikėtu trumpo pasirodymo, ir būtų galimybė iš atrinktų merginų šokti turuose, per visą Lietuvą. Taip pat jei mokate dainuoti, arba nori išmėginti savo jėgas vyks dainininku peržiūra Lauksiu atsakymo..p.s.Daromos vyresniu merginu dainuojancios ir sokancios grupes jei susidomejai parasyk. JEI SUSIDOMEJAI PASIKVIESK FB“.

Mandagiai atsisakius, paskyros administratorius išplūsta baisiais žodžiais. Manau, būtų puiku, kad apie juos parašytumėte straipsnį ir padarytumėt antireklamą, nes, manau, jaunesnes merginas gali suvilioti toks pasiūlymas, o nežinia kas ten jų gali laukti.

Pridedu nuotraukas iš susirašinėjimų. Viena nuotrauka mano draugės. Jų „Facebook“ paskyra yra čia.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt