Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytoja šokiruota: prekybos centras Vilniuje reklamuoja zoofiliją

N-18
Zoofilijos reklama prekybos centre
Zoofilijos reklama prekybos centre „Sunshine“ Vilniuje
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skaitytoja Erika S., apsilankiusi Vilniuje, prekybos centre „Mada“ esančioje parduotuvė „Sunshine“, prekiaujančioje kiniška produkcija, buvo šokiruota. „Kreipiuosi į Jus su prašymų apšviečiant mūsų visuomenę, kokiomis prekėmis yra prekiaujama tinkle Sunshine mados prekybos centre. Vakar užėjau į šia parduotuvę ir beieškant vyrui apatinių aptikau trumpikes ant kurių užklijuotas lipdukas su užuominomis apie zoofilija “mergina šešėlio pavidale tipo santykiauja su žirgu„ kažkaip netgi sunku patikėti savom akim ir lengvai pasakius esu lyg šiol šokiruota,suprantama demokratija , bet manau tai labai prasilenkia su moralinėmis normomis, tai jeigu Jus tai sudomintų galėtute iškelti tai į viešumą ir gal visiems kitiems įtartinos reputacijos tinklams nei nekiltų noras prekiauti tokiom sakyčiau iškreipiančiomis mūsų požiūrį į moralę. Tai jeigu Jums būtų aktualu šis tyrimas, tai tiksliai galiu paminėti kurioje vietoje aptikau šitas nelemtas trumpikes. Tai būtų užėjus į vyriškų apatinių skyrių dešinės pusės stelaže antrame skyriuje apatinėje lentynoje“, – rašo Erika S.

Skaitytoja Erika S., apsilankiusi Vilniuje, prekybos centre „Mada“ esančioje parduotuvėje „Sunshine“, prekiaujančioje kiniška produkcija, buvo šokiruota. Apatinio trikotažo skyriuje gausu prekių su dviprasmiškais, kartais žeminančiais žmogų, užrašais ar piešiniais. Tačiau kai kurie gaminiai – tai pati tikriausia zoofilijos reklama, draudžiama įstatymų.

„Kreipiuosi į Jus su prašymu apšviesti mūsų visuomenę... Pažvelkite, kokiomis prekėmis yra prekiaujama tinkle „Sunshine“, įsikūrusiame „Mados“ prekybos centre. Vakar užėjau į šią parduotuvę ir, ieškodama vyrui apatinių, aptikau trumpikes, ant kurių užklijuotas lipdukas su užuominomis apie zoofiliją. Merginos siluetas santykiauja su žirgu...

Kažkaip netgi sunku patikėti savom akim! Švelniai tariant, esu šokiruota. Suprantama, Lietuvoje – demokratija. Bet, manau, tokie gaminiai labai prasilenkia su moralinėmis normomis.

Noriu iškelti tai į viešumą. Kad kitiems įtartinos reputacijos tinklams nekiltų noras prekiauti tokiom, sakyčiau, iškreipiančiomis mūsų požiūrį į moralę, prekėmis“, – rašo Erika S.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt