Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytoją suklaidino „Statoil“ reklama: vietoje dyzelino jis įsipylė benzino

STATOIL reklama
STATOIL reklama
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki. Šeštadienio vakaras. Įsuku į „Statoil“ degalinę Trakų plente užsipilti dyzelino. Dairausi dyzelino kolonėlės, nes kiekviena kolonėlė turi po vieną žarną. Pamatęs didelį už...

Sveiki. Šeštadienio vakaras. Įsuku į „Statoil“ degalinę Trakų plente užsipilti dyzelino. Dairausi dyzelino kolonėlės, nes kiekviena kolonėlė turi po vieną žarną.

Pamatęs didelį užrašą „Žiemai pasiruošta. Mūsų dyzelinas neužšąla iki -32C“, sustoju prie šios kolonėlės, įsipilu ~10 litrų, susimoku ir išvažiuoju.

Jau priartėjęs prie sankryžos, išgirstu įtartinus variklio garsus. Toliau judant jie dar labiau sustiprėjo, todėl užgesinau variklį ir kaip tik įriedėjau į šalia esančią kitą degalinę.

Pažiūrėjęs į čekį, supratau, kad įsipyliau ne dyzelino, o benzino.

Pažiūrėjęs į čekį, supratau, kad įsipyliau ne dyzelino, o benzino. Iškart užsipyliau dar 50 litrų dyzelino ir visa laimė automobilis važiuoja. Grįžau į „Statoil“, įsitikinti, negi taip žioplai pasirinkau kolonėlę.

Žinoma, pats žioplas, kad nepastebėjau, jog ten tokia didelė buvo „tik“ dyzelino reklama, o aukščiau matosi gerokai mažesnė informacija apie benzino rūšį.

Paklausiau operatorės, kodėl ant benzino kolonėlės puikuojasi neadekvačiai didelė dyzelino reklama? Išgirdau, atsakymą, kad aš ne pirmas, taip apsirikęs, ir kad jie, operatoriai, jau yra informavę valdžią apie tokią dviprasmišką situaciją, bet jokių veiksmų nebuvo imtasi. Jeigu šiuo savo laišku nepavyks pakeisti situacijos, tai bent įspėsiu kitus vairuotojus. Sėkmės kelyje.

Išgirdau, atsakymą, kad aš ne pirmas, taip apsirikęs, ir kad jie, operatoriai, jau yra informavę valdžią apie tokią dviprasmišką situaciją.

P.S. Komentarus, kad pats žioplas ir panašiai jau pats sau išsakiau, tai nelabai įdomu tokius bus skaityti. Svarbiausia suprasti, kad reklama turi būti adekvati situacijai, o šiuo atveju ji yra gerokai labiau patraukianti dėmesį, negu informacija apie prekę. Mažai logikos ant benzino kolonėlės reklamuoti dyzeliną – tai daugiau klaidina, nei atneša naudos.

„Statoil“ atsiprašo kliento Mindaugo

Atsiprašome kliento, kurį suklaidino ant benzino kolonėlės buvęs dyzelino reklamos maketas. Tai yra pirmas toks atvejis, kai dėl šios reklamos klientas užsipylė ne tų degalų, kurių reikėjo.

Toks nutikimas susijęs tik su mūsų neseniai įsigyta Vokės degaline, nes joje vienintelėje naudojame kitokią degalų pylimo įrangą: vienoje kolonėlėje siūlomi tik vienos rūšies degalai. Visose kitose  degalinėse toje pačioje kolonėlėje išsyk siūlomi visų rūšių degalai – ir benzinas, ir dyzelinas.

Reaguodami į kliento istoriją iškart susisiekėme su degaline ir paprašėme degalinės darbuotojų nuimti dyzelino reklamą nuo benzino kolonėlių. Šiuo metu jos jau nebėra.

Taip pat planuojame įvertinti galimybes „Statoil Vokė“ degalinėje padidint ar išryškinti degalų pavadinimus ant kolonėlių.

Povilas Vinžanovas

Rinkodaros departamento direktorius

„Statoil Fuel & Retail Lietuva”

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt