Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 13:05

Skaitytojo skundas. Per šventes parduotuvėje pamestą piniginę lengva ranka pasiėmė pirkėja

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Papasakosiu savo istoriją, kuri tikrai nėra ypatinga, tiesiog sunku patikėti, kad atsiranda tokių bjaurių žmonių. Kūčių vakarą po studijų ir darbų susiruošiau į kelionę į Panevėžį...

Papasakosiu savo istoriją, kuri tikrai nėra ypatinga, tiesiog sunku patikėti, kad atsiranda tokių bjaurių žmonių.

Kūčių vakarą po studijų ir darbų susiruošiau į kelionę į Panevėžį iš Vilniaus. Pakeliui užsukau užkąsti į „Hesburgerinę“, kuri yra prie pat išvažiavimo iš Vilniaus, važiuojant į Panevėžį. Tačiau ji nedirbo ir nuėjau į šalia esančią „Iki“ parduotuvę (Senąjame Ukmergės kelyje 8, Avižienių sen., Užubalių k).

Nusipirkau užkąsti, atsiskaitęs kortele įsidėjau pinginę į kišenę ir pajudėjau link automobilio. Nuėjęs iki automobilio pastebėjau, kad nėra piniginės. Greit nubėgau į „Iki“, paklausiau pardavėjos, kuri mane aptarnavo, ar nematė mano pinigės, tačiau ji liepė kreiptis į parduotuvės apsaugą.

Nuėjau iki apsaugos. Apsaugos vyrukai tikrai šaunūs ir mielai atsuko filmuotą medžiagą pažiūrėti, kur dingo mano pinginė. Pasirodo, ji iškrito iš kišenės netoli išėjimo. Taip pat vaizdo įraše matosi, kad keletas žmonių tiesiog ją apėjo, o viena moteris ją pakėlė, apžiūrėjo ir tiesiog išėjo pro duris.

Suprantu, kad mano bėda ir pats esu nevykęs, tačiau gaila piniginėje buvusių dokumentų ir pikta, kad yra tokių tikrąją ta žodžio prasme bjaurių žmonių. Piniginėje nebuvo nė cento. Tačiau moteris patikrinusi piniginę vistiek ją paėmė ir išėjo. Kam to reikia? Juk ten nieko nėra išskyrus dokumentus ir banko korteles. Galėjo bent numesti atgal kur buvo. Tačiau ją išsinešė. 

Piniginėje buvo visi mano dokumentai: studento pažymėjimas, vairuotojo pažymėjimas, automobilio dokumentai, banko kortelės ir asmens tapatybės kortelė. Turiu tos moters nuotrauką, gal pamačiusi save portale Ikrauk.lt atgaus sąžinę ir grąžins man pinginę su dokumentais. 

Jonas Baužas

Kontaktai: jonas.bauzas@gmail.com 863770478

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Šventė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

08:53
19:00
00:45

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt