Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakuose iš laivo į vandenį ištekėjo teršalai

Užterštas Galvės ežeras Trakuose
Skaitytojo S.Trakiškio nuotr. / Užterštas Galvės ežeras Trakuose
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skaitytojas S.Trakiškis praneša apie užterštą Galvės ežerą Trakuose: 10 naftos produktais buvo užterštas Galvės ežeras. Iš laivo „Akmena“ P – 498, stovinčio prie Trakų pilies salos apie 16 val. pradėjo tekėti tepalas ir didžiulė naftos dėmė pasklido vandens paviršiuje. Žmonės tai pastebėję pranešė laivo kapitonui, kuris pradėjo į vandenį pilti „fairi“. Operatyviai atvyko gamtos apsaugos agentūros darbuotojai ir vadovas Z. Butvilas, laivo savininkai. Deja teršalų sustapdyti nepavyko ir jie pasklido ežere aplink Pilies salą, paukščiai plaukiojo naftos dėmėje. Pagarbiai Samuelis Trakiškis

Skaitytojas S.Trakiškis praneša apie užterštą Galvės ežerą Trakuose.

„Rugsėjo 10 d. naftos produktais buvo užterštas Galvės ežeras. Iš laivo „Akmena“ P – 498, stovinčio prie Trakų pilies salos, apie 16 val. pradėjo tekėti tepalas ir didžiulė naftos dėmė pasklido vandens paviršiuje. Žmonės pranešė apie tai laivo kapitonui, kuris pradėjo į vandenį pilti indų ploviklį. Operatyviai atvyko gamtos apsaugos agentūros darbuotojai ir vadovas Z. Butvilas, laivo savininkai. Deja teršalų sustapdyti nepavyko ir jie pasklido ežere aplink Pilies salą, paukščiai plaukiojo naftos dėmėje“, – rašo Samuelis Trakiškis.

Jei turite daugiau informacijos apie įvykį, informuokite redakciją ikrauk@15min.lt.
 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt