Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 27d. 16:37

„Foursquare“ Lietuvoje: „Galapagų“ vėžliai ir bėgiojantys filosofai (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Jubiliejinis, jau 10-asis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai / Roko naktys" šiais metais siūlo ne tik muziką, daugybę pramogų - vandens sporto, skirtas šeimoms ir ne tik., tačiau ir pasitelkęs inovatyvias priemones, jau dabar kviečia į daugiau nei savaitę truksiančią interaktyvią Galapagų herojų „galvų medžioklę" pagrindinėse Vilniaus gatvėse, aikštėse ir kitose vilniečiams bei miesto svečiams puikiai žinomose ir pamėgtose sostinės erdvėse.

Jubiliejinis, jau 10-asis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai / Roko naktys" šiais metais siūlo ne tik muziką, daugybę pramogų - vandens sporto, skirtas šeimoms ir ne tik., tačiau ir pasitelkęs inovatyvias priemones, jau dabar kviečia į daugiau nei savaitę truksiančią interaktyvią Galapagų herojų „galvų medžioklę" pagrindinėse Vilniaus gatvėse, aikštėse ir kitose vilniečiams bei miesto svečiams puikiai žinomose ir pamėgtose sostinės erdvėse.

Festivalio „išmanizacija" ir didžiųjų mąstytojų gaudynės

Antradienį vykusioje spaudos konferencijoje pristatyta festivalio „išmanizacija" - Galapagai tapo pirmuoju festivaliu Lietuvoje, kuris prisijungė prie vis labiau populiarėjančio geosocialinio tinklo Foursquare ir supažindinta su iki pat festivalio vyksiančiomis interaktyviomis galvočių gaudynėmis, kurių pagrindiniai herojai yra šiųmetinę festivalio filosofiją skelbiantys trys didieji pasaulio mąstytojai - Frydrichas Nyčė (Friedrich Nietzsche), Albertas Einšteinas (Albert Einstein) ir Čarlzas Darvinas (Charles Darwin).

„Šių metų festivalio šūkiai, kaip ir festivalio herojai, yra trys. Einšteino: "Tėra du amžini dalykai: visata ir rokas. Ir aš nesu tikras dėl visatos..."; Darvino: "Išlieka tik triukšmingiausi" ir Nyčės: "Popsas yra miręs". Galapagų šūkius skelbiančios galvos keliaudamos po Lietuvą bei Vilniaus gatves šį kartą ne tik pristatys festivalį bet ir suteiks progą gauti nuolaidų bei dovanų", - sako „Galapagai / Roko naktys" prodiuseris A. Barniškis-Blėka.

Nuolaida bilietams už paspaudimą „Check-in"

Foursquare - tai geolokacija pagrįsta rekomendacijų sistema, nemokama programėlė išmaniajame telefone, žinanti, kur yra jo savininkas ir kokie objektai (barai, restoranai, kavinės, parduotuvės ir kitos lankytinos vietos) įsikūrę aplinkui. Kartu tai veikia ir kaip "išmani" lojalumo kortelė. Visi, naudojantys Foursquare geosocialinę programėlę savo telefone, gali nesunkiai pasidalinti savo įspūdžiais ir atradimais, pažymėdami save („Check-in"), pridėdami komentarą ar prisegdami nuotrauką.

„Galapagų herojų gaudynės Vilniuje bus pirmoji tokio pobūdžio virtualaus žaidimo forma siūloma pramoga Lietuvoje, organizuojama jau virš 20 mln. vartotojų turinčiame geosocialiniame tinkle bei kartu ir galimybė į festivalį važiuoti pigiau ar atsigaivinti energingos Coffee Inn komandos specialiai šiam festivaliui sukurtu gėrimu - Galapagų Smūčiu", - teigia spaudos konferencijoje dalyvavęs Foursquare bendruomenės Lietuvoje atstovas Vytautas Juzėnas.

Pasak festivalio organizatorių, pagrindinė Galapagų herojų gaudynių užduotis iš ties paprasta: nufotografuoti Nyčę, Darviną ar Einšteiną telefonu ir toje lokacijoje spausti Check-in. Pateikus atrakintą slaptažodį Gedimino pr. 2, Vilniuje esančioje Tiketos kasoje, bilietus į festivalį bus galima įsigyti pigiau. Na, o šalia esantis Coffee Inn, visus Galapagų galvočių medžioklės dalyvius, įsigijusius bilietus iš karto pavaišins gaivinančiu Galapagų smūčiu.

„Galvų medžiotojai" vaišinami unikaliu festivalio gėrimu

Save pristatantys kaip inovatyvų ir prieky mąstantį kavinių tinklą - kas, pasak vieno iš tinklo įkūrėjų Nido Kiuberio atsispindi ir kavoje (būtent Coffee Inn į Lietuvą atnešė kavos išsinešimui kultūrą), ir maiste, ir, žinoma, komunikacijoje. Galima drąsiai teigti, jog Coffee Inn vieni pirmųjų pradėjo aktyviai naudoti ir Facebook socialinį tinklą, išbandė "Twitter" bei Lietuvoje jau prieš kelis metus stengėsi pritaikyti Niujorke atrastą geolokacija grindžiamą klientų sistemą.

Pirmieji Lietuvoje savo klientams pasiūlę šią virtualią lojalumo sistemą - naujovių nebijantis kavinių tinklas Vilniaus miestą užvaldžiusių Galapagų herojų gaudynių bei viso festivalio metu taps gaivinančia oaze, visiems norintiems atvėsti iš vidaus ir pasiruošti kitai svaiginančios muzikos bei pramogų dozei. Kasdien, pirmuosius išvydusius Nyčę, Einšteiną ar Darviną kuriame nors Coffee Inn'e (nufotografavusius Galapagų herojus ir paspaudžiusius Check-in), baristos pavaišins ypatinguoju Galapagų smūčiu.

„Atrakinti" Galapagus verta ir festivalio metu

Foursquare galima įvardinti socialiniu tinklu, mobilia programėle ir interaktyviu žaidimu viename. Ši priemonė padės ne tik matyti, kur laiką festivalio metu leidžia tavo draugai ir bičiuliai ar pasidalinti įspūdžiais su pabėgti nuo rutinos šį kartą negalėjusiais kolegomis bei įsitraukti į interaktyvų žaidimą dėl karūnų, ženklelių (angl. badgets) ir nuolaidų bei dovanų. Šiuo metu galima rasti net kelis šimtus įvairiausių Foursquare ženkliukų, kiekvienas jų "atrakinamas" sekant kurį nors žinomą prekės ženklą ar atlikus tam tikrą užduotį.

Visą savaitgalį, specialių pasiūlymų už „Check-in" paspaudimą bus galima sulaukti apsilankius ir šiais metais pirmą kartą Lietuvoje prie Foursquare sistemos prisijungusiame festivalio miestelyje. Interaktvyių pramogų mėgėjai turėtų nepraeiti pro šalį bei virtualiai apsilankyti pagrindinėse šių metų festivalio erdvėse. Prisiregistravę ir atlikę tam tikras užduotis, tarkim prisiregistravę 5-iose lokacijose bei įamžinę festivalio akimirkas išmaniuoju telefonu ar pasidalinę tuo su Facebook draugais, viso festivalio metu gali tikėtis lojalumo prizų bei nuolaidų.

Pažymėtą Galapagų herojų medžioklės teritoriją bei visas premijas siūlančias festivalio erdves kiekvienas gali rasti pažymėtas rugpjūčio 3-5 d. vyksiančiame muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai / Roko naktys" Foursquare puslapyje ir interaktyviame festivalio žemėlapyje, adresu - foursquare.com/galapagaifest. Festivalio organizatoriai žada, jog naujo socialinio tinklo puslapio veikla, grindžiama gido principu padės esamiems ir naujiems festivalio gerbėjams tarsi iš naujo pažinti Galapagus.

VIDEO: Galapagų vėžliai ir filosofai kviečia į jubiliejines „Roko naktis"

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt