TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Internete plinta humoristinis paaiškinimas, kaip olimpiečiai panaudoja jiems išdalintus prezervatyvus (N-18)

N-18
Seksas Sočyje (opinion.com stop kadras)
Seksas Sočyje (opinion.com stop kadras)
Šaltinis: Ikrauk.lt
0
A A

Pasižiūrėjau internete humoristinius reportažus iš Sočio olimpinio kaimelio. Ir galiu pasakyti, kad tie olimpiečiai visai smagiai gyvena. Pasižiūrėkite video. Gražūs sportiški kūnai ir daug...

Pasižiūrėjau internete humoristinius reportažus iš Sočio olimpinio kaimelio. Ir galiu pasakyti, kad tie olimpiečiai visai smagiai gyvena. Pasižiūrėkite video. Gražūs sportiški kūnai ir daug meilės. Tai va kaip jie švenčia Valentino dieną.

Žinoma, nereikia priimti visko už gryną pinigą, nes tai – sušaržuota olimpiečių gyvenimo parodija.

Tik nereikia priimti visko už gryną pinigą, nes tai – sušaržuota olimpiečių gyvenimo parodija iš portalo onion.com.

Asmenys ir veikėjai nėra tikri. Tai – tik aktoriai, vaidinantys sportininkus.

Iš pirmo žvilgsnio tikroviškai parengtame vaizdo siužete aiškiai matyti, kad olimpiečiai turi visas galimybes Sočyje praturtinti savo intymų gyvenimą (apie tai iš tikrųjų daug rašoma spaudoje, juk buvo dalijami kontraceptikai). Kai kurie neva mylisi tiesiog viešumoje, kavinėse. Anot siužeto, tai ir nėra sektinas pavyzdys, bet sportininkus galima suprasti. Jiems juk reikia atsipalaiduoti po stresų. Kaip sakoma siužete, olimpiečiai viskam turi gauti geriausias sąlygas. Ypač gyvendami uždaroje erdvėje. Tik svarbu, kad apsaugos priemones naudotų – olimpinis komitetas neveltui išdalijo daugybę sargių. Ko gero, tie sargiai ir įkvėpė portalą tokiam siužetui su išgalvotais veikėjais.

Nesupratusiems humoro, dar paaiškinsiu, kad kalbantys sportininkai ir org. komiteto atstovas – tai aktoriai, jie netikri:).

Vladas

Ikrauk.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt