Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įspūdingos Klaipėdos valstybinės kolegijos Užgavėnės

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto Kultūrinės veiklos katedros studentai ir KVK studentų atstovybė su dėstytojo Algirdo Guzausko pagalba sukūrė smagią š...

Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto Kultūrinės veiklos katedros studentai ir KVK studentų atstovybė su dėstytojo Algirdo Guzausko pagalba sukūrė smagią šventę Kolegijos bendruomenei.

Kanapinis ir Lašininis kurstė šventės šurmulį ir į sceną kvietė Užgavėnių personažus: žydukus, čigones, velnius, kurie savo energingais pasirodymais šildė visus žiūrovus. Besilinksminanti kompanija ilgai nelaukė, persikėlė laukan, kur nutarė galutinai atsikratyti žiemos atributo – Morės.

Liepsnojant Morei bei skambant dainom įvyko blynų valgymo bei vartymo varžybos. O jau tada prasidėjo žūtbūtinė kova – Kanapinis prieš Lašininį. Liepto dvikovoje pirmąjį raundą laimėjo Kanapinis. Lašininis nesutiko pralaimėti, tad susikvietęs savo būrį pakvietė antrajai kovai – virvės traukimui. Kanapinis su palaikymo armiją stojo kovon ir po ilgų kautynių vėl nugalėjo Kanapinis.

Lašininiui teko pripažinti Kanapinio pergalę ir pajautė atėjusį pavasarį.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt