Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune – kerintis ir nepamirštamas Laros Fabian pasirodymas

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Šiandien Kaunas pasinerė į išskirtinės muzikos pasaulį - pirmą kartą Lietuvoje savo koncertą surengė dainininkė Lara Fabian. Nuostabaus balso savininkė, pasirodžiusi kartu su...

Trečiadienį Kaunas pasinerė į išskirtinės muzikos pasaulį – pirmą kartą Lietuvoje savo koncertą surengė dainininkė Lara Fabian. Nuostabaus balso savininkė, pasirodžiusi kartu su grupe, pristatė savo albumą „Le Secret“ bei atliko garsiausius savo kūrinius.

Likus kelioms akimirkoms iki koncerto pakalbinome Laros Fabian gerbėjus. Štai net iš pajūrio atvykusi Rasa su vyru vis dar negalėjo patikėti, jog pagaliau savo dievaitę išvys gyvai: „Labai apsidžiaugėme sužinoję, kad Lara Fabian atvyks į Lietuvą, iškart įsigijome bilietus į jos koncertą“. Garsiąją artistę išvysti nekantravo ir Lina su mama, į renginį atvykusios su draugėmis: „Laros Fabian kūrybą tiesiog dievinu. Mama žinodama šią mano silpnybę nupirko mums dviem bilietus į jos koncertą. Šito nežinodama aš pati taip pat nupirkau du bilietus – tikėjausi į koncertą pakviesti mamą. Tad atliekamus bilietus padovanojome mamos draugėms“.

Jau pati koncerto pradžia žadėjo, jog renginys bus įspūdingas: jausmingai pasaulinio garso žvaigždės atliekamas kūrinys „Je t‘aime“ ir šešėlių žaismas scenoje. Nuskambėjus antrajai dainai paslapties šydas dingo: mėlyje paskendusioje scenoje prasiskleidė užuolaidos ir publika specialiose paveikslų rėmus primenančiose dekoracijose išvydo Su Lara Fabian koncertuojančius muzikantus.

Renginio metu netrūko nuostabą keliančių akimirkų. Publika negalėjo atsistebėti vieno iš muzikantų pasirodymu – kaip įmanoma taip gražiai sugroti su dubeniu, sklidinu vandens. Šalia sėdėjusi jauna pora šnabždėjosi: „Matai? Neįtikėtina. Groja vandeniu! Nerealu!”.

Visus kūrinius Lara Fabian atliko labai emocingai, nuoširdžiai. Net, jei kas ir nesuprato dainų žodžių, jų prasmę galėjo pajusti širdimi. Garsioji atlikėja puikiai įvaldžiusi širdies balso kalbą, bendravimo su publika meną. Koncerto metu Lara Fabian papasakojo ne vieną istoriją, kalbėjo apie dainų kūrimą, pateikė minčių pamąstymui. „Kiekvienas turime angelą, atsiminkite tai“, – sakė ji.

Dainininkės nuoširdumas sujaudino jos gerbėjus – ne vienas nubraukė ašarą. Atsidėkodami už puikų koncertą, žmonės Larai Fabian dovanojo gausius aplodismentus, nuostabias puokštes gėlių.

VIDEO: Lara Fabian, Malade

Kūrinys „Malade“ privertė publiką aikčioti iš susižavėjimo, netilo šūksniai bravo: Lara Fabian nustebino gerbėjus dalį kūrinio atlikdama be mikrofono-jos balsas skambėjo nuostabiai. Nutilus paskutiniams muzikos garsams, scenoje užgeso šviesos ir Lara Fabian atsisveikino su publika. Tačiau gerbėjams garsiąją atlikėją pavyko į sceną pasikviesti dar kartą ir išgirsti dar vieną kūrinį, deja, jau paskutinį...

Po koncerto žiūrovai džiaugėsi gerai praleistu laiku. „Be komentarų. Fantastika“, – buvo sužavėta kaunietė Erika. „Į koncertą ėjau, nes draugė labai norėjo. Buvo geriau nei tikėjausi“, – neslėpė Tomas.

„Dešimt balų. Labiausiai patiko, kad dainavo gyvai, be fonogramos. Ir pati, tokia smulkutė, dailutė, labai gražiai atrodė“, – Laros Fabian pasirodymą gyrė Vida.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt