Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 25d. 11:47

Kauniečių įvaizdis keičiasi: iš eilinės „malalietkos“ į stilingą panelę (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Sena gera tiesa - ilgai Kaunas, deja, iš kitų miestų išsiskyrė ne tik savo krepšininkų žalgiriečių, vyrų mūrų ąžuolų, apdovanojimais, „Akropolio" išpardavimais bei lapuotąja Laisvės alėja, bet ir geltonkasėmis putlialūpėmis, gerai paskrudusiomis mergelėmis.

Sena gera tiesa -  ilgai Kaunas, deja, iš kitų miestų išsiskyrė ne tik savo krepšininkų žalgiriečių, vyrų mūrų ąžuolų, apdovanojimais, „Akropolio" išpardavimais bei lapuotąja Laisvės alėja, bet ir geltonkasėmis putlialūpėmis, gerai paskrudusiomis mergelėmis.

Malalietkų kraštas" - dažnai pašnibždomis pro kitų miestų gyventojų lūpas prabėgantis Kauno apibūdinimas. „Tiek treningų ir papų nepamatysi po visą Lietuvą išvažinėjęs, kiek jų gali pamatyti Kaune"- žodžiai, kuriuos aš pati savo ausimis girdėjau. „Tu - kaunietė?? Negali būti... Juk jos ten visos tokios naglos" - dar vienas fantastiškas kauniečių merginų apibūdinimas.

Gyvenu Kaune jau daug metų ir galiu pasakyti, kad kaunietės stereotipas taip įaugęs visiems lietuviams į kraują, kad niekas nebepastebi, jog tipine kauniete tapo ne senoji „malalietka", o stilinga, prisižiūrinti ir bendraujanti mergina. Ir šis perversmas įvyko jau prieš keletą metų.

Užtenka pasivaikščioti Kauno Laisvės alėja. Merginų išskirtinumas ir originalumas traukia akį ir verčia apsilaižyti netgi nemenką puošeivą (nuotraukos). Žinoma, besiversdama per galvą ir norėdama išsiskirti iš minios, tipinė kaunietė savo seksualumo neapleido. Bet jis tapo subtilesnis, nebe toks atviras.

Dabar tipinė kaunietė nepraleis progos atsipalaiduoti ir pačilinti jaukioje senamiesčio kavinukėje su knyga rankoje ar draugais pašonėje. Tai - madinga. Ir dar kaunietė negali gyventi be sushio - tai irgi neatsiejama jos gyvenimo dalis. Žinoma, jei ji - ne veganė, kas irgi „ant bangos".

Vis rečiau stilingąją kaunietę pamatysi su jorkšyriuku delne. Šis žiurkiašunis jai pabodo, verčiau pasirinks didelį ir masyvų šunį - vokiečių aviganį, niūfaundlendą. Toks žvėris ne tik apgins nuo Kauno pakampėse slampinėjančių, vis dar iš savo rolės neišlipančių marozų, bet ir puikiai tiks prie masyvių auskarų, įsigytų užsienietiškoje (!) internetinėje parduotuvėje.

Šiandieninė kaunietė būtinai privalo turėti netradicinį hobį, kuris ją dar labiau puoštų ir atskleistų jos intelektą/žavesį/išskirtinę asmenybę ir t.t. Tai gali būti fotografija, proza, eilėraščiai, maisto gaminimas, grojimas saksofonu... Facebook'as turi lūžti nuo nuotraukų, video ir post'ų.

Žinoma, senųjų „malalietkų" dar liko pakampiuose ir užkampiuose, kaip lieka kambario kampuose dulkių po skubaus išvalymo. Bet su Kauno tempais ir miestelėnų pastangomis svajonė tapti Lietuvos Londonu skinasi kelią išsipildymo link. Sveikinu!

Brangioji kauniete, iš Tavęs juokėsi, Tavęs nemėgo, netgi bijojo, bet pasitikėjimo savimi Tu niekad nestokojai. O šiandien atrodai gan neblogai, taip ir toliau ženk koja kojon su pasaulio madom. Tik nedidelis patarimas - laužyk standartus ir neįlipk banalumo purvan, kol Lietuva neatsipeikėjo ir neprilipdė naujos etiketės.

(Nuotraukos - Dainiaus Ščiukos, gatvės stilius.)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:29
25:23
11:25

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt