Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 04 26, 16:57

Kauno verslininko perdarytas senas „Mercedes Benz“ stebina pasaulį

Kauno verslininko perdarytas senas „Mercedes Benz“ toliau stebina pasaulį. Apie kauniečio verslininko Audronio Gestauto (mėgstančio dabintis ilgais kailiniais) perdarytą...
Perdarytas senas Merdedes Benz CLK
Perdarytas senas Merdedes Benz CLK

Kauno verslininko perdarytas senas „Mercedes Benz“ toliau stebina pasaulį. Apie kauniečio verslininko Audronio Gestauto (mėgstančio dabintis ilgais kailiniais) perdarytą automobilį, pavadintą „AG Excalibur“ Lietuvos spauda pradėjo rašyti prieš penkerius metus. Tai jis automobilių parodose dalyvauja, tai žvaigždes vežioja, tai grubiai pažeidžia kelių eismo taisykles.

Tačiau pasaulis tik dabar ima atrasti Audronio „meną“. Puslapio distractify.com apžvalgininkas stebisi: kaip iš senienos, pagamintos 2005 m., panaudojus purškiamas putas ir 30 colių ratlankius, pasitelkus auksines rankas galima padaryti tviskantį sportinį automobilį. Čia tik lietuvių auksarankiai taip moka. O užsieniečiai stebisi apakę.

Plačiau apie šį automobilį skaitykite čia.

Fotopolicija ne kartą AG EXCALIBUR yra užfiksavusi pažeidžiant KET.

Dar vienas pažeidimas – spauskite čia.

Autoplius.lt nuotr./„AG Excalibur“
Autoplius.lt nuotr./„AG Excalibur“

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt