Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 26d. 11:52

Kritimas Ont grind'ų Nr. 5

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šiemet, liepos 27-28 dienomis Ont grind'ų jau pentą kartą kviečia pasivoliot muzikiniame šėlsme. Šventė kaip pernai, užpernai ir užužpernai vyks netoli Rietavo esančiame Labardžių parke.
Šiemet, liepos 27-28 dienomis Ont grind'ų jau pentą kartą kviečia pasivoliot muzikiniame šėlsme. Šventė kaip pernai, užpernai ir užužpernai vyks netoli Rietavo esančiame Labardžių parke.

Ont grind'u prasidėjo kaip kuklus draugų ir bendraminčių susibūrimas Rietavo kultūrnamyje, tačiau palaipsniui tapo svarbiu įvykiu atitinkamame socialiniame ir kultūriniame Lietuvos gyventojų sluoksnyje.  Su džiaugsmu širdyje pranešame, kad šiemet festivalyje išvysite MASAKARI (neocrust, USA), PULMONARY FIBROSIS (death metal/grindcore, FR), ALPINIST (dark crust, DE), TROPHIES OF DEATH (crust/grindcore, RU) bei AFONIA (powerviolence/grindcore, RU).

Festivalyje skambės ir daug puikių Lietuvos grind'n'core'n'death'n'roll antsamblių: REGRESSIVE, LOVEBLAST, PEKLA, OBOLTRED, PICHISMO (o kaip gi be jo?), ZAGERON, DISFORIJA, HEMISPHERECTOMY, STORMGREY, ŽMOGĖDRA, FARŠAS. Beje, jonaviškiai Disforija taip pat dar gi švęs savo dešimtąjį jubiliejų, su kuo juos labai ir sveikiname.

Tad kviečiame palikti namuose drovumą ir smagiai pasiust ant nušienautos pievos! Toliau – festivalio programa ir kita informacija:

Penktadienis (liepos 27) Pradžia: 19 val. REGRESSIVE - Metal/Speed/Black 'n' Roll (Vilnius) LOVEBLAST - Tecno/Black/Grind (Černobylis) PICHISMO - Esperantocore/Harsh Noise (Kaunas) PEKLA - Heavy/Speed Metal (Šiauliai, LT) ZAGERON - Death/Crust (Vilnius LT) DISFORIJA - Gore'n'Grind (Jonava, LT) TROPHIES OF DEATH - Crust/Grindcore (Kaliningrad, RU) Šeštadienis (liepos 28) Pradžia: 17 val. HEMISPHERECTOMY - Blackened DeathGrind (Vilnius/London) ŽMOGĖDRA - D-Beat (Vilnius, LT) STORMGREY - Death/Thrash (Vilnius, LT) OBOLTRED – Death/ Gore (Vilnius LT) AFONIA - Powerviolence/Grindcore (Saint Petersburg, RU) FARŠAS - Grind'n'Core (Vilnius, LT) MASAKARI - Neocrust (USA) ALPINIST - Dark Crust (DE) PULMONARY FIBROSIS (FR) Vieta – Labardžių parkas (Labardžiai, netoli Rietavo, Telšių apskrity) Visa kita, kaip ir kur –www.facebook.com/ontgrindu ir ontgrindu.com Šventę reikia švęsti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt