Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 rugsėjo 3d. 10:51

Lektorius Mindaugas Viduguris: „Paprasčiausias „ačiū“ gali sukurti tarpusavio ryšį“

Pokalbis su Mindaugu Vidugiriu
Pokalbis su Mindaugu Vidugiriu

Ruduo jau lipa ant kulnų ir daugelis moksleivių su nerimu laukia naujų mokslo metų pradžios. Antradienio popietę marijampoliečiams buvo suteikta puiki proga pasisemti daug...

Ruduo jau lipa ant kulnų ir daugelis moksleivių su nerimu laukia naujų mokslo metų pradžios. Antradienio popietę marijampoliečiams buvo suteikta puiki proga pasisemti daug energijos ir ryžto eiti į mokyklą, motyvacinėje paskaitoje, kurią vedė Lietuvoje žinomas lektorius Mindaugas Vidugiris. Paskaitą organizavo viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“ pagal Europos Sąjungos programos „Veiklus jaunimas“ finansuotą projektą „Virtualus asistentas“.

Jau ir pats lektorius yra labai įdomus žmogus ir kalbėdamas palietė daugybę temų. Įsivaizduokite, jis – vegetaras, kiekvieną dieną nešioja skirtingas kojines ir saldumynus valgo tik iki 10 val.! Pabrėžęs, kad dienos rėžimas yra būtinas, renginio pranešėjas patarė eiti miegoti 22 val. ir keltis 5 val., nes ankstyvą rytą gali pamiršti visą pasaulį ir skirti šiek tiek laiko sau arba nudirbti svarbiausius darbus. Juk ne be reikalo sakoma: „Rytas už vakarą protingesnis“.

O pasinaudojus šia lietuvių liaudies išmintimi, galima kokybiškiau padaryti daugelį darbų. Taip pat tik atsikėlus reikėtų padėkoti visiems ir už viską! Ir tai nepamiršti daryti kiekvieną rytą, nes tai padarius visa diena tampa šviesesnė.

Mindaugas Vidugiris apie pačią mokymo sistemą yra gana griežtos nuomonės. Pasak jo, mokykla yra tarpusavio santykiai, kurie kuria tolimesnį socialinį gyvenimą. Savo bendravimo įgūdžius mokiniai tobulina ne tik mokyklos suole, bet ir savanoriaudami ar dalyvaudami popamokinėje veikloje. 

Bet kokiu atveju, bendravimas yra vienas iš svarbesnių dalykų gyvenime, kurio galima išmokti mokykloje. Svarbiausiais komponentais kuriant santykius, lektorius įvardino akių kontaktą ir šypseną. Tiesus žvilgsnis kuria savimi pasitikinčio žmogaus įvaizdį, kuris žavi kitus, o nuo veido nedingstanti šypsena ir komplimentų sakymas daro žmogų nuoširdesniu bei malonesniu. Lektorius ne kartą priminė, kad paprasčiausias „ačiū“ gali sukurti tarpusavio ryšį.

GRETA GELGOTAITĖ

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

12:39
01:16
16:41

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt