Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Projektas „Angelas vienai dienai“ aplankė ir Radviliškio vaikus

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Liepos 20 diena, sekmadienis, dvidešimt penkiems vaikams iš Radviliškio apskrities socialinės atskirties šeimų buvo ypatinga.

Liepos 20 diena, sekmadienis, dvidešimt penkiems vaikams iš Radviliškio apskrities socialinės atskirties šeimų buvo ypatinga.

Įgyvendinant paramos fondo „Lyoness Child & Family Europe“ projektą „Angelas vienai dienai“ vaikai buvo pakviesti į Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parką, dalyvavo varžybose ir meninėje programoje. Tai jau trečia pirkimo bendruomenę apjungiančios tarptautinės kompanijos „Lyoness“ kartu su partneriais vykdoma iniciatyva.

„Norime pasidžiaugti, kad „Lyoness“ pirkimo bendruomenės nariai ir lojalumo partneriai yra socialiai aktyvūs ir rūpinasi bendruomene, kurioje gyvena. Šį kartą „Angelas vienai dienai“ atkeliavo į Radviliškio miestą aplankyti vaikų, kuriems labiausiai reikia dėmesio ir gerumo. Skaudžiausiai socialinė atskirtis pažeidžia vaikus, kadangi jie negali kontroliuoti arba daryti įtakos aplinkybėms, lemiančioms jų socialinę atskirtį. Pradėjus įgyvendinti šią gerumo akciją sulaukiame vis daugiau „Lyoness“ bendruomenės narių ir lojalumo partnerių pasiūlymų įgyvendinti socialinius projektus“, – sako UAB „Lyoness Lietuva“ vadovas Paulius Kibiša.

Gerumo akcijos metu dvidešimt penkiems vaikams iš socialinės atskirties šeimų aktyvūs „Lyoness“ nariai suorganizavo šventę, kurios metu vaikai dalyvavo meninėje veikloje, rungtyniavo varžybose bei dalyvavo priešinių ant asfalto konkurse Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke. Aktyvūs „Lyoness“ pirkimo bendruomenės nariai rado rėmėjus, kurie ne tik surinko ir atvežė vaikus iš skirtingų Radviliškio rajono vietovių, bet ir suteikė kreidelių piešinių konkursui. „Lyoness“ nariai neliko abejingi vaikų svajonėms ir jas išpildė: vaikai džiaugėsi krepšinio, futbolo, tinklinio kamuoliais, riedučiais, sportine apranga, dailės reikmenimis.

„Lyoness Child & Family Europe“ asociacija išpildė pagrindinę visų vaikų svajonę ir padovanojo visiems mokyklines kuprines su mokyklos reikmenimis, o „Lyoness“ lojalumo partneris knygynas „Vaga“ padovanojo visiems knygelių. Šią dieną vaikai užbaigė valgydami šventinius pietus kavinėje ir dalydamiesi dienos įspūdžiais.

Pagrindinis projekto „Angelas vienai dienai“ siekis — užtikrinti vaikų gerovę, kurią padeda sukurti UAB „Lyoness Lietuva“ biuro darbuotojų, „Lyoness“ pirkimo bendruomenės narių, lojalumo partnerių bendradarbiavimo ir pagalbos tinklas. Šis bendradarbiavimo ir pagalbos tinklas skatina „Lyoness” bendruomenės narių dialogą per glaudų tarpusavio bendradarbiavimą ir pagalbos suteikimą socialiai pažeidžiamai visuomenės grupei – vaikams.
Lietuvoje pradėtas projektas „Angelas vienai dienai“ „Lyoness“ bendruomenės narių jau įgyvendinamas ir kitose šalyse: Italijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Vengrijoje.

 
 
 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt