Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 17d. 10:16

Savaitgalis Palangoje: nuo lietaus pabėgome į Insektariumą, pas vorus ir skorpionus

„Insektariumas“
„Insektariumas“

Kaip ir didelė dalis lietuvaičių bent kartą per metus nukeliaujame į Palangą. Kažkuo vilioja triukšminga centrinė miesto gatvė, suvenyrų krautuvėlės prikištos Kinijoje pagamintų...

Kaip ir didelė dalis lietuvaičių bent kartą per metus nukeliaujame į Palangą. Kažkuo vilioja triukšminga centrinė miesto gatvė, suvenyrų krautuvėlės prikištos Kinijoje pagamintų niekučių, perpildyti pliažai ir didžiulis šurmulys ant Palangos tilto. Atkeliavome savaitgaliui, kurį buvome susiplanavę iš anksto ir deja nepataikėme į gerąsias Šulijos prognozes.

Vėsi popietė, karts nuo karto pakrapnojantis lietus ar papučiantis vėjas neleido pasidžiaugti Baltijos jūros grožybėmis tad prasiblaškymui teko rinktis ne smėlį, o miestą. Perbėgę pagrindine gatve ir šiek tiek nusivylę turiniu, nusprendėme šiek tiek paįvairinti kelią ir apžiūrėti visą miestą. Slampinėjom iš gatvelės į gatvelę ir supratome, kad, kuo tuoliau nuo centro, tuo įdomesni netikėtumai laukia. Užsienietiškus suvenyrus pakeitė krautuvėlės su lietuvių gintaro ir medienos dirbiniais, plastmasinius karoliukus pakeitė didžiulis nėriniuotų apykaklių pasirinkimas.

Bet ta vieta, kuri paliko mums didžiausią įspudį, dėl kurios nusprendžiau parašyti apie ją, slėpėsi beveik miesto pakraštyje. Nebuvau girdėjusi apie šią vietą anksčiau. Be to, ir turistų informacijos centre mums to nepaminėjo. Taigi visai netyčia mes aptikome duris virš kurių kabojo užrašas „Insektariumas“. Atidarius duris mus pasitiko tamsa ir iš pradžių pamanėme, kad įstaiga nedirba, tačiau tuoj pat iš prieblandos išniręs gidas mus pakvietė užeiti į vidų. Tuo metu mes buvome vieninteliai lankytojai ir gavom be galo daug dėmesio iš šio „Insektariumo“ darbuotojų.

Kai supratom kur atsiradom man per nugarą perbėgo šiurpuliukai, o vaikai klykavo iš nuostabos. Nors akimirkai apsiraminau, kad visi gyvenojai saugiai uždaryti ir manęs nepuls, kai atsisukus pamačiau, kad vyrukas ant rankos laiko juodą padarą, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo skorpiono iškamša. Vaikai įsidrąsino ir paprašė paliesti jį, po ko visą dieną bandė įtikinti mane, kad jis labai švelnus, kad reikėjo jį paliesti ir tai visai nebaisu. Galiausiai išėjome patenkinti ir pilni įspūdžių, vaikai apie vorus tarškėjo dar dvi dienas, supratome, kad ir pačiam mažiausiame miestelyje verta nuklysti į šoną, kad pamatytį įspūdingų dalykų ir patirti smagų šeimyninį nuotykį.

„Insektariumas“
„Insektariumas“
„Insektariumas“
„Insektariumas“
„Insektariumas“
„Insektariumas“
„Insektariumas“
„Insektariumas“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt