Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 08, 01:41

Vilniuje, Fabijoniškėse, rasta raina katė

Besidarbuojant „Gyvūnų pievelėje“ prekybos centre „Ozas“, atėjo dvi merginos, o jų rankose buvo ramiai, patogiai įsitaisiusi raina katelė.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Besidarbuojant „Gyvūnų pievelėje“ prekybos centre „Ozas“, atėjo dvi merginos, o jų rankose buvo ramiai, patogiai įsitaisiusi raina katelė.

Tiesa, iš pradžių galvojome, kad tai berniukas, nes snukutis buvo laaabai panašus į berniuko. Kadangi katytę atnešusios merginos jos nė kiek pagloboti negalėjo, priėmėme ją į savo globą, tikėdamiesi, kad kačiukės šeimininkai atsiras. Matosi, kad tai naminė katė. Ji labai stresuoja ir gailiai, garsiai miaukia, akys didelės iš išgąsčio, o kailiukas tiesiog žvilga. Tikėkimės, tai bus tik pasimetusi katytė, ir istorija baigsis laimingai.

O buvo ji rasta Fabijoniškėse, jeigu neklytu, L.Giros gatvėje, stotelėje, praeinančių žmonių prašanti nors kasnelio pavalgyti. Nors atnešta į „Ozo“ „Gyvūnų pievelę“ ji net nesiteikė valgyti, bet tai, ko gero, tik iš streso. Ji labai nori būti myluojama ir būti žmogui ant rankų. Jeigu neatsiras tikrieji šeimininkai, ji bus dovanojama.

Jeigu žinote, kas jos šeimininkai, skaminkite Sandrai telefonu 8 608 95217 arba Aušrai telefonu 8 624 25924.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt