Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar taps Vilnelės vandenys laimingi?

Laimingo vandens akcija
Laimingo vandens akcija
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Vilniaus savivaldybė, apeliuodama į visuomenės sąmoningumą, yra pastačiusi ženklą „nešiukšlink“, tačiau kitoje Vilnelės pusėje, prieš Bernardinų sodą praverstų ir viena kita šiukš...

Vilniaus savivaldybė, apeliuodama į visuomenės sąmoningumą, yra pastačiusi ženklą „nešiukšlink“, tačiau kitoje Vilnelės pusėje, prieš Bernardinų sodą praverstų ir viena kita šiukšliadėžė.  Deja, didžioji visuomenės dalis dar neturi  įgūdžių savo šiukšles išsinešti su savimi. Galbūt  pagerinus sąlygas švaros palaikymui, būtų maloniau vaikščioti ir kita Villnelės pakrantės puse?

Šventa tiesa, kad pokyčio pradžia – kiekviename iš mūsų.  Siekdami gražinti ir švarinti miestą  liepos 25 d. būrelis aktyvių žmonių susirinko į „Laimingo vandens“ akciją, kurios metu buvo valoma pakrantė bei laiminamas vanduo.

Ši akcija buvo projekto „Išmokime branginti gamtos dovaną – Vilniaus vandens telkinius“ dalis, kuriuo siekiame keisti vartotojiškas nuostatas, skatinti visuomenę nelikti abejingiems gamtai, kraštovaizdžiui ir biologinei įvairovei daromai žalai.

Pastūmėti  vidinio siekio gyventi darnoje su mus supančia aplinka ir gamta, pilietiški žmonės ieško bendraminčių ir telkiasi aktyviai veiklai.  Tokias akcijas Visoje Lietuvoje ir Nepale Planetos piliečių sąjunga vykdo jau nuo nuo 2011 metų. Jas Vilniuje organizuosime iki pat spalio mėnesio ir kviečiame prisijungti visus, kam rūpi miesto grožis ir sveikata.

Kur, kada vyks akcijos galima rasti „Facebooke“ Laimingo vandens paskyroje.

 

 

 

Laimingo vandens akcija
Laimingo vandens akcija
Akcija Laimingas vanduo
Akcija Laimingas vanduo

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt