Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 03, 16:36

Iš vilniečio čiaupo – pasibjaurėtinai rudas vanduo (nuotraukos, video)

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas iš Vilniaus, nutaręs viešai iškelti problemą dėl nešvaraus vandens, pasiekiančio jo namus. „Gyvenu Perkūnkiemio g. 33, Vilniuje. Buvau anksčiau atrkeipęs dėmesį, kad vanduo kartais įtartinai rudokas. Kaimynas, kuris daugiau namie praleidžia laiko, sako, kad kas kelias dienas bėga labai rudas karštas vanduo. Tačiau šį vakarą tiesiog apstulbau - vandens spalva pasibjaurėtina.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka
Temos: 1 Vanduo

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas iš Vilniaus, nutaręs viešai iškelti problemą dėl nešvaraus vandens, pasiekiančio jo namus. „Gyvenu Perkūnkiemio g. 33, Vilniuje. Buvau anksčiau atrkeipęs dėmesį, kad vanduo kartais  įtartinai rudokas. Kaimynas, kuris daugiau namie praleidžia laiko, sako, kad kas kelias dienas bėga labai rudas karštas vanduo. Tačiau šį vakarą tiesiog apstulbau - vandens spalva pasibjaurėtina. Įdomu, skaitytojams nutinka taip pat, gal kas susidūrę arba žino, ką kaltint?“ - rašė redakcijai skaitytojas.

Ikrauk.lt mėgino išsiaiškinti, kas atsakingas už šį namą pasiekiantį karštą vandenį ir jo kokybę. Susisiekus su Pašilaičių rajono seniūnija, kuriai priklauso namas minėtu adresu, paaiškėjo, jog dėl rudo karšto vandens, tekančio iš vilniečio čiaupo, atsakinga namą administruojanti bendrovė. Į ją ir turėtų kreiptis vilnietis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt