Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 10:21

„Kodas: verslas žaliems“ eina į pabaigą

Gruodžio 4 d. „Kodas: verlsas žaliems“ dalyviai rinkosi į jau priešpaskutinį mokymų ciklo renginį.

Gruodžio 4 d. „Kodas: verlsas žaliems“ dalyviai rinkosi į jau priešpaskutinį mokymų ciklo renginį. Iškritęs sniegas ir atšalęs oras truputį apkarpė dalyvių skaičių, bet renginys sėkmingai įvyko, o jo metu buvo vedamos net dvi paskaitos.

Pirmoji – Finansai ir Žmogiškųjų išteklių valdymas su Raimonda Alondariene bei Asta Klimavičiene.

Po to, kai dalyviai trumpai pristatė savo verslo idėjas, finansų mokymuose jie susipažino su savo įmonės biudžeto planavimu, investavimu, mokėsi analizuoti balansų lapą. Paskaitos pabaigoje jie sudarinėjo savo įmonės biudžetą.

Po pertraukėlės dalyvių laukė lektorė Raimonda Alondarienė, šioje paskaitoje jie analizavo žmonių veiklą ir jų darbo sąlygas įmonėse. Dalyviams buvo parodytas filmukas apie „Walt Disney“ darbuotojų rengimą, kuris visus trumpam grąžino į vaikystę. Tiesa, nukeliavo jie ne tik į vaikystę, bet ir į suvokimą, kas yra geriausia jų įmonei.

Gruodžio 11 d. „Kodas: verslas žaliems“ jau finišuos, dalyviai pristatinės galutines savo verslo idėjas, bet prieš tai gruodžio 9 d. jie dar mokysis prezentacijų įgūdžių.

Prie mokymų rėmimo kampanijos prisidėjo įmonė „Civitta“, kuri parems jiems labiausiai patikusią verslo idėją. O nugalėtojai bus apdovanoti jau šį šeštadienį, gruodžio 11-ąją!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt