Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 9d. 09:22

Konkursas mokytojams: rašykite ir laimėkite planšetinį kompiuterį

Rašymas
Picjumbo.com nuotr. / Rašymas

Kone kiekvienas mokytojas iš savo mokinių yra girdėjęs, kad jo dėstomo dalyko moksleiviams niekada neprireiks po mokyklos. Žinių neva nepritaikysi praktiškai, darbe jos taip pat nebus naudingos, tad koks tikslas mokytis?

Kone kiekvienas mokytojas iš savo mokinių yra girdėjęs, kad jo dėstomo dalyko moksleiviams niekada neprireiks po mokyklos. Žinių neva nepritaikysi praktiškai, darbe jos taip pat nebus naudingos, tad koks tikslas mokytis?

Profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?!” kviečia visus Lietuvos mokytojus paneigti šį mitą ir įrodyti, kad jų dėstomas dalykas bus svarbus visą likusį gyvenimą. Mokytojai kviečiami rašyti trumpas istorijas apie dėstomo dalyko praktinę vertę – geriausios istorijos autorius laimės „Samsung Galaxy Tab 10.1“ planšetinį kompiuterį.

Mokytojų istorijos apie tai, kodėl verta mokytis konkretaus dalyko, bus naudingos ne tik mokiniams, bet ir kitiems mokytojams, kurie nuolat susiduria su vaikų klausimais apie dėstomo dalyko prasmę. Istorijas galite kurti ir siųsti jau šiandien!

Kaip dalyvauti konkurse?

Visoje Lietuvoje dirbantys 1-12 klasių mokytojai kviečiami visą mėnesį iki pat kovo 3 dienos kurti trumpas, apie 250 žodžių ilgio, istorijas apie savo dėstomo dalyko praktinę naudą. Istorijai reikėtų sugalvoti įdomų pavadinimą ir toliau parašyti patį tekstą. Galimi pavyzdžiai:

 – 4 dalykai, kuo istorijos pamokos naudingos gyvenime
 – Kaip paaiškinti moksleiviui, kuo naudinga mokytis muzikos
 – Kasdienės situacijos, kurios neišsiversite be literatūros žinių

Sukūrę istorijas mokytojai kviečiami jas patalpinti į interneto naujienų portalo 15min.lt skiltį ikrauk.lt – tai galite padaryti paspaudę šią interneto svetainės nuorodą: http://www.15min.lt/ikrauk/rasyti. Nepamirškite nurodyti savo kontaktinių duomenų (jie nebus skalbiami) bei nurodykite savo mokyklą, dėstomą dalyką, taip pat vardą ir pavardę.

Kaip vyks konkursas?

Profesinės savanorystės iniciatyvos „Kam to reikia?!” komanda surinks visas atsiųstas mokytojų istorijas ir iš jų išrinks geriausią tekstą – teksto autorius(-ė) laimės planšetinį kompiuterį „Samsung Galaxy Tab 10.1“.

Geriausias tekstas turėtų įdomiai atskleisti praktinę dėstomo dalyko (matematikos, lietuvių kalbos, etikos, kūno kultūros ir kitų dalykų) naudą žmogui kasdienėse gyvenimo veiklose.

Istorijas galima siųsti iki kovo 3 dienos – laimėtojas(-a) bus paskelbtas(-a) kovo 6 dieną „Kam to reikia?!” interneto svetainėse ikrauk.lt ir www.kamtoreikia.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ „Kam to reikia?!” paskyroje.

Kur gauti daugiau informacijos?

Jei turite bet kokių klausimų, mielai susisiekite su „Kam to reikia?!” komanda (adresu ruta@kamtoreikia.lt) – padėsime Jums su visais kilusiais iššūkiais!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt