TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mano meilės istorija: nutraukti santykiai duria kaip rožės spygliai

Mergina su rože
123RF.com iliustr. / Mergina su rože
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Aš esu Sandra, man 21 metai, šiuo metu gyvenu Visagine Mano istorijoje nebus nė vieno išgalvoto fakto ar žodžio. Žmonės, nedarykite savo gyvenime klaidų, dėl kurių jums paskui...

Savo vasaros meilės istorija dalinkitės ikrauk@15min.lt.

Aš esu Sandra, man 21 metai. Mano istorijoje nebus nė vieno išgalvoto fakto ar žodžio.

Žmonės, nedarykite savo gyvenime klaidų, dėl kurių jums paskui teks labai ilgai gailėtis.
Sakau iš patirties: merginos, niekada nebandykite įsimylėti vaikino, turinčio šeimą. Jūsų mylimojo mergina ar žmona labai supyks. O vedęs vyras visad bus linkęs nenutraukti saitų su šeima.

Merginos, niekada nebandykite įsimylėti vaikino, turinčio šeimą. Jūsų mylimojo mergina ar žmona labai supyks. O vedęs vyras visad bus linkęs nenutraukti saitų su šeima.

Gyvenimas lyg rožės kotas. Eini tuo kotu, ir būtinai įsiduri, kad ir kaip bandytum atsargiai pereiti. Tau atrodo, kad viską darai teisingai, bet tai netiesa. Nes galvoji tik apie tai, kaip tau atsargiai praeiti tą atstumą neįsidurus. Tolyn į priekį nežiūri.

Lygiai taip pat ir gyvenime. Atrodo, gyveni sau laimingas, bandai padaryti taip, kad viskas būtų idealu. Bet, deja, to nebus! Visada kažkas sutrikdys. Merginoms dažniausiai pasipainioja vaikinai, ir atvirkščiai. Kai įsimyli, atrodo turi vaikiną  jūsų santykiai idealūs. Kol prasiseda smulkūs nesutarimai dėl niekų. Dažniausiai merginoms nepatinka tai, kad vaikinas geria. O vaikinams – kad merginos per daug save prižiūri. Tuomet prasideda pavydas ir dramos scenos. Bet dabar – apie svarbiausius dalykus.

Svarbus patarimas: merginos, nepulkite į glėbį skubotai

Mano patarimas visiems: pabendraukit bent 3 mėnesius, prieš pradėdami rimtai draugauti, pažinkit vienas kitą. Nes gal sutiksite kitą, mielesnį. Merginos, prašau jūsų: nepulkit į glėbį pirmam pasitaikusiam gražiam vaikinui.

Papasakosiu jums savo istoriją. Susipažinau su vaikinu, man jis pasirodė labai įdomus, linksmas ir gražus. Pabendravau vieną vakarą, kitą dieną jau turėjau jo telefono numerį. Rašinėjau jam nuostabias SMS žinutes, koks jis fainas ir t.t... Bet negalvojau apie pasekmes.

Po savaitės mes pradėjom draugauti. Jis vasaros pradžioje nusivežė mane pas save namo, viskas buvo idealu, bet tai truko neilgai. Sutikau kitą.

Pamilau vaikino pusbrolį

Būdama su savo vaikinu, susipažinau su jo pusbroliu. Jis labai gražus, aš jį iškart pamilau. Bet, deja, jis turi šeimą, gyvena su savo vaiko motina. Aš nekreipiau dėmesio į tai ir vis flirtavau.

Todėl jo šeima pradėjo ant manęs pykti. Jo moters iš pradžių nekenčiau, paskui susidraugavau. Bet tik dėl to, kad galėčiau suartėti su jos vaikinu, kurį aš be galo pamilau... Jis irgi mane pamilo, aš tuo labai apsidžiaugiau. Žinodama, kad jo mergina labai ant manęs pyksta (man rašinėjo nemalonias žinutes), aš vis tiek flirtavau su jos vaikinu. Galų gale dėl jo išsiskyriau su saviškiu... Mylimo vaikino prašiau, kad jis paliktų saviškę del manęs. Jis man pritarė, aš apsidžiaugiau. Bet ir vėl neilgam. Juk nutraukti saitus su šeima sunku. Žinojau, kad blogai darau.

Ne karo metai juk...

Negerai taip elgtis, merginos. Ne karo metai, juk yra tų vaikinų. Susiraskit laisvą be įsipareigojimų, vaikiną ir nelįskit prie svetimų. Būkit protingos. Nekartokit mano klaidų. Eikit gyvenimo taku labai atsargiai. Nes, jei nežiūrėsit po kojom. atsistosit ant to paties spygliuko, kaip aš.

Gyvenkit ne tik tam, kad patiktumėte kažkokiam vaikinui, kuris jūsų nevertins. Nebūkit vaikinui tik trofėjus, kuriuo jis gali pasigirti draugams, o paskui palieka. Meldžiu dievo, kad būtų daugiau laimingų merginų, kurios mylės ir tikrai bus mylimos labai ilgai.

Užmegzti draugystę yra labai paprasta, bet ją nutraukti – labai skaudu. Nestatykite savo meilės rūmo ant svetimos šeimos griuvėsių.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt