2009 09 21

Net keturi apdovanojimai

Lietuvos vandens slidinkas Ričardas Lažinskas – tarp stipriausiųjų Europoje.

Rugsėjo 20 d. baigėsi 4 dienas trukęs Europos vandens slidinėjimo senjorų čempionatas. Senjorų 1-oje grupėje sėkmingai pasirodė vilnietis trisdešimt šešerių metų Ričardas Lažinskas. Į Lietuvą jis parveža net 4 medalius.

Slalomo rungtyje jis užėmė 2-ąją vietą  apčiuožęs 3,5 plūduro 55km/h greičiu ir virvės ilgiui esant 11,25 m.

Figūriniame slidinėjime jis užėmė 3-iąją vietą surinkęs 3080 taškus.

Šuoliuose nuo tramplino nuskriejęs 51m Ričardas Lažinskas užėmė 2-ąją vietą.

Trikovėje Ričardas Lažinskas surinko 1922,07 taško ir liko antras.

Nugalėtoju trikovėje tapo Prancūzijos sportininkas Gabrielis Rapulas, surinkęs 1953,34 taško, jis laimėjo slalomo rungtyje 3,5/55/11,25, ir figūriniame slidinėjime pelnęs 4170 taškus.

Trečias trikovėje liko vokietis Schineris Tharalfas. Bendroje iskaitoje surinkęs 1809,5 taško, jis tapo šuolių nuo tramplino rungties nugalėtoju nuskriejęs 53,4 metro.

Senjorų 2-oje grupėje startavęs Lietuvos sportininkas Vytas Valentėlis slalomo rungtyje užėmė 6-ąją vietą.