Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 25d. 22:12

Pragariškas skrydis iš Dublino: nuo Lenkijos iki Kauno – autobusu

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Pragariška kelionė su Ryanair iš Dublino į Kauną per Gdanską.

Gruodžio 23 dieną, šventinėmis nuotaikomis žmonės sėdo į Ryanair lėktuvą Dubline, kuris turėjo visus nuskraidinti į Kauną. Deja, apie 21.50 val. Lietuvos laiku stiuardesė  pranešė, jog leisimės Gdanske (Lenkija), kadangi Kaune, Vilniuje, Rygoje sąlygos nusileisti lėktuvui nėra palankios. Apie 22 val. Lietuvos laiku mes jau sėdėjome nusileidę lėktuve Gdanske ir laukėme nuosprendžio, ką su mumis daryti.

Žmonės piktinosi, rėkė, apšaukė niekuo dėtas stiuardeses.

Lėktuve prasėdėjom gal kokią valandą ar net dvi, tada mums pranešė jog yra du galimi variantai. Kas nori likti lėktuve ir grįžti į Dubliną arba Gdanske palaukti autobusų, kuriuos užsakys Ryanair, ir važiuoti į Kauną. Daug žmonių piktinosi ir siūlė variantą, jog Ryanair išnuomotų viešbutį Gdanske, o kitą dieną nuskraidintų į Kauną, deja, manau Ryanair tai buvo per brangus variantas. Išlipę iš lėktuvo laukėme autobusų apie 2 val., tada kieme per šalčius apie valandą laukėme, kol visus pagal sarašą įleis į vidų.

Praėjus kelioms valandoms autobusas, kuriuo važiavome, sustojo degalinėje. Žmonės tikėjosi, gal galės atsiskaityti degalinėje eurais, nes kai kurie neturėjo prie saves banko kortelių, deja, vienas iš jų buvau ir aš, negalėjau nieko nusipirkti: nei pavalgyti, nei atsigerti, gerai, kad tokiose situacijose atsiranda gerų žmonių, kurių dėka ir pavalgiau, ir atsigėriau. Ryanair nepasirūpino nei karšta arbata, nei užkandžiais, tiesiog išnuomavo autobusus, ir viskas, nusikratė lietuvaičių. Autobusu važiavome kažkur apie 9 valandas.

Siaubas, o ne kelionė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt