TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Simonos Milinytės mama: atviras laiškas ministrui Juozui Olekui apie kruviną violetinę suknelę

Rodericko M.Browno pieštas Simonos Milinytės portretas
„Twitter“ nuotr. / Rodericko M.Browno pieštas Simonos Milinytės portretas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime J. Olekas penktadienį dalyvavo diskusijoje apie Lietuvos diplomatiją globalioje politikoje.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime ministras J. Olekas penktadienį dalyvavo diskusijoje apie Lietuvos diplomatiją globalioje politikoje.

Pasak J. Oleko, kiekvieną dieną informacinėje erdvėje galime matyti melu pagrįstą informaciją apie įvykius. Jo nuomone, svarbu, kad būdami Lietuvos piliečiai, skleistume kitokią informaciją: pasakytume tiesą, koks iš tikro gyvenimas nepriklausomoje demokratinėje Lietuvoje, kiek galime didžiuotis valstybės istorija.

Svarbu, kad būdami Lietuvos piliečiai, skleistume kitokią informaciją: pasakytume tiesą, koks iš tikro gyvenimas nepriklausomoje demokratinėje Lietuvoje.

„Gaila, bet ne taip seniai skaičiau, kad vienai kolegei nepatiko iš Lietuvos išvykusios merginos suknelė. Ta, kuri išvykusi, sakė, kad daugiau nieko lietuviško: viskas, baigta su Lietuva, aš daugiau nebe lietuvė, nes kažkas sukritikavo mano suknelę. Aš manau, kad tokiu keliu eidami mes tikrai nieko nepasieksime“, – pasakojo J. Olekas.

Visiškai sutinku su Jumis gerbiamas ministre – GAILA, labai gaila, kai jaunas žmogus nebeištveria gyvenimo Lietuvoje. Ministre, tą SUKNELĘ, violetinę, permirkusią krauju, ašaromis, patyčiomis ir grasinimais nužudyti, mano dukra nešioja nuo 15 metų. Jau beveik ketveri metai, kai Simona tempia šią suknelę, griūna, keliasi ir vėl tempia, vis neprarasdama vilties IŠGYVENTI.

Paskutinis skausmo lašas ant šios SUKNELĖS buvo toks: 

Tą SUKNELĘ, violetinę, permirkusią krauju, ašaromis, patyčiomis ir grasinimais nužudyti, mano dukra nešioja nuo 15 metų.

,, 2014-06-28 20:12 mirtis miliniams, uzmuskim sita negru kekse ir jos kale motina, gangsteriai is amerikos jas sudoros neužilgo“ ,, 2014-06-28 20:06 KIEK dar ji gyvens? nusaukit ja ir jos visa seima susaudykit mafojozai, kuo greiciau reikia vykdti operacija "Mafijos zalioji apsiauste" jos metu nusauti sita merga ir jos seima, bei taip isvaduoti nuo prakeiktu straipsniu. Zudykime tuos pedofilus“ ,, 2014-06-28 21:34 milinyte pries uzverciant isprievartausime, supjaustysim i gabalus ir nusiusim mamai telegrama“ ,, 2014-06-28 21:21 MIRTIS MILINIU SEIMAI LINKEJIMAI NUO SUNAUS ZUDIKU MIRTIS JUSU SEIMAI, YRA DUOTAS ISAKYMAS IR UZDEGTOS ZVAKUTES, GREITU LAIKU PASIUSIME KILERI NUIMTI VISU JUSU, RUOSKITES“.

Daugiau nieko lietuviško: viskas, baigta su Lietuva, aš daugiau nebe lietuvė, nes kažkas sukritikavo mano suknelę.

Atleiskite, gerbiamas ministre, kad šis vaikas nebepajėgia nešti kruvinos violetinės SUKNELĖS. Atleiskite ir už jos padarytą didžiausią nusikaltimą, kad gimė Lietuvos teisėjo šeimoje.

Atleiskite ir už tai, kad Simona trejus metus negalėjo eiti į mokyklą, susitikti su draugais, gyventi normalų paauglės gyvenimą.

Atleiskite jai už tai, kad nepajėgia ištverti patyčių ir grasinimų.

Gal Jūs turite vaikų ar anūkų? Siūlau pabandyti ir siuntinėti jiems diena iš dienos mano įdėtas žinutes. Gal Jūsų artimieji ištvers, pasirodys esantys tikri lietuviai.

Gerbiamas ministre, ar ant tos SUKNELĖS liks ir Jūsų kirtis, priklauso tik nuo Jūsų sąžinės. Kokiu keliu eiti, kad ką nors pasiektume Lietuvoje?

Pagarbiai
Simonos mama

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt