Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 14:28

Skaitytojas: Karaliaučiaus verslininkus gąsdina Lietuvos pasienyje vykstantys kariniai mokymai

Kaliningradas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kaliningradas

Skaitytojų naujienų skilčiai Įkrauk.lt laišką parašė verslininkas Gediminas, važinėjantis darbo reikalais į Kaliningardą. Skaitytojas praneša, kad, jo duomenimis, Kaliningrado srities verslininkai „bijo karo“.

Skaitytojų naujienų skilčiai Įkrauk.lt laišką parašė verslininkas Gediminas, važinėjantis darbo reikalais į Karaliaučių (Kaliningradą). Skaitytojas praneša, kad, jo duomenimis, Karaliaučiaus srities verslininkai „bijo karo“. Baimę jiems įvarė čia nuolat vykstančios karinės pratybos.

„Savaitgalį planavau važiuoti į Karaliaučių. Bet verslo partneriai iš Rusijos patarė susilaikyti. Jie tvirtino, kad manęs neįleis pasieniečiai, nors ir turiu vizą.

Karaliaučiaus verslininkai sakė, kad iš Rusijos pusės visuose kaimuose netoli Lietuvos sienos dislokuotos karinės pajėgos su tankais. Rusijos kariai dalyvauja intensyviuose mokymuose Lietuvos pasienyje. Pasak kolegų verslininkų, tokio masto mokymų jie dar nėra matę.

Išgąsdinti tokios padėties, patys Karaliaučiaus verslininkai prisipažino pinigų sąskaitose nebelaikantys. Išsigrynina, pasikeičia į dolerius ir saugo po pagalve. Kad, jeigu prasidėtų neramumai, turėtų pinigų po ranka“.

Turite daugiau informacijos apie situaciją Kaliningade? Rašykite ikrauk@15min.lt.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt