Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smurtas – Lietuvos kasdienybė

Smurtas
Smurtas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Smurtas jau yra kasdienybė, ir kas kartą saugotis reikia vis labiau. Deja mes visi nepasimokome iš svetimų klaidų, o kai ateina tas nelemtas momentas artimoje aplinkoje, galvoti...

Smurtas jau yra kasdienybė, ir kas kartą saugotis reikia vis labiau. Deja mes visi nepasimokome iš svetimų klaidų, o kai ateina tas nelemtas momentas artimoje aplinkoje, galvoti jau būna per vėlu. Lietuvoje dažnai pradėjo dinginėti žmonės, o po kurio laiko jie vis randami negyvi. Faktas yra tas, kad ne visada apsiginti gali tvirto sudėjimo vyras, o tai ką jau kalbėti apie jaunas merginas? Susitinka su visiškais nepažįstamais vaikinais, kurie iš pažiūros atrodo nenuskriaustų nė skruzdės. O dar baisiau yra važiuoti su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Juk, atrodo, jau turėtumėme pasimokyti iš svetimų klaidų ir mirčių. O šiomis dienomis įvykusi tragedija turėtų mums dar kartą priminti, kad reikia saugoti save ir artimuosius.

Gyvybė yra neįkainojamas turtas, o bandydami sutaupyti tuos kelis litus rizikuojame tą turtą prarasti. Juk tikrai galime nukeliauti į namus su draugais ar bent jau žmonėmis kuriuos pažįstame. Manau, kad reikėtu uždrausti tas "keliauninkų" Facebook grupes, nes aukų gali vis dar daugėti. Išprievartavimas ir nužudymas yra neatleistina ir turėtu būti skiriama griežčiausia bausmė, bet deja Lietuvoje mirties bausmė jau yra panaikinta. 

Justinos artimiesiems bei draugams reiškiu gilia užuojautą, linkiu stiprybės šią sunkią akimirką. Mielieji nepamirškite saugoti savo sveikatos ir gyvybės.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt