Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Telefoninė provokacija: „stebukladarys“ Jurgis Purlys „kristalų pirštais“ auklėja bobutę

Stebukladarys
Stebukladarys
Šaltinis: ikrauk.lt
1
A A

Lietuva yra pasiskirsčiusi į dvi kategorijas: biedni ir turtingi. Tie, kur biedni, dažniausiai labiausiai pažeidžiami. Juk net posakį turime: biedną ir bažnyčioje muša... Deja,...

Lietuva yra pasiskirsčiusi į dvi kategorijas: biedni ir turtingi. Tie, kur biedni, dažniausiai labiausiai pažeidžiami. Juk net posakį turime: biedną ir bažnyčioje muša...

Deja, bet biednus skriaudžia ne tik bažnyčia, o ir gyvenimas. Ar kada nors susimąstėte, kodėl Lietuvoje tiek daug ekstrasensų ir kitokio plauko neaiškių gydytojų, kurie skelbiasi galintys sutvarkyti net tai, ko tradicinė medicina nesugeba? Šiandien noriu pakalbėti apie daugumai labai gerai žinomą, vadinamąjį Šviesos Darbuotoją Jurgį Purlį, kuris skelbiasi jog gali suremontuoti bet kurią kūno vietą. Ne už dyką, be garantijos, bet gali suremontuoti! Net savo interneto svetainę turi ir TV laidose apie savo paslaugų kainas kalba. Už 1500 Lt sutvarko dideles bėdas.

Žodžių daug nevyniojant į vatą, siūlau pasiklausyti mano slapta daryto telefoninio įrašo, kuriame aš apsimečiau senute, vėliau senuku alkoholiku. Gero klausymosi.

VIDEO: Telefoninė provokacija: "stebukladarys" Jurgis Purlys krištoliniais pirštais auklėja "pijoką"

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt