2011 04 20

D.Maskoliūnas: „Laimėjom, bet žaidimo kokybė dar stipriai tobulintina“

Lietuvos krepšinio lygoje prasideda atkrintamosios varžybos. Antradienį susitiko dvi Vilniaus komandos: „Lietuvos rytas ir „Perlas“.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) prasideda atkrintamosios varžybos. Susitiko dvi Vilniaus komandos: „Lietuvos rytas ir „Perlas“. „Lietuvos rytas“ iš 24 susitikimų laimėjo 20 ir LKL lentelėje užima antrą vieta, tuo tarpu Vilniaus „Perlas“ laimėjo 11 susitikimų ir užima 7 vietą.

„Lietuvos ryto“ startinį penketą sudarė Aleksandras Rašičius, Martynas Gecevičius, Artūras Jomantas, Kenanas Bajramovičius ir Jonas Valančiūnas. „Perlo“ komandos: Aidas Viskontas, Laurynas Samėnas, Eimantas Bendžius, Evaldas Kairys bei Vilmantas Dilys.

Roberto Stelmacherio auklėtiniams tik vieną kartą per rungtynes pavyko aplenkti „Lietuvos rytą“, Eimanto Bendžiaus mestu tritaškiu, po jo rezultatas tapo  6:7, tačiau po šio metimo „Lietuvos rytas“ atsakė rezultatyviais metimais ir greitai išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio rezultatu 26:16 pirmavo „Lietuvos rytas“.

Keista, tačiau visada aktyviai dalyvaujantys „Perlo“ sirgaliai nutarė į šias rungtynes neateiti, ir skanduotes šūkavo tik „Lietuvos ryto“ sirgaliai, atsinešę dideles plazdančias vėliavas. Tačiau situaciją bandė gelbėti žiūrovai, palaikantys „Perlo“ komandą, nutilus „Lietuvos rytų“ gerbėjams, iš žiūrovų pasigirsdavo garsūs šūksniai: Perlas Perlas!

Tiesa varžybose palaikyti savo mylimojo Artūro Jomanto atėjo ir Nijolė Pareigytė, su drauge.

Trečiame kėlinyje abi komandos stengėsi ir žaidė pakaitomis įmesdami taškus. Laurynas Samėnas įmetė dvitaškį iš po krepšio ir privertė prasižengti Steponą Babrauską, taip sukeldamas džiugas ovacijas „Perlo“  komandai bei sirgaliams.

Paskutiniame kėlinyje likus daugiau nei 6 minutėms iki rungtynių pabaigos „Perlas“ atsiliko tik 5 taškais. Tačiau greitai gavo atkirtį iš „Lietuvos ryto“. Varžybos pasibaigė  rezultatu 82-73, Dariaus Maskoliūno auklėtinių pergale, tačiau „Perlas“ neturėtų nusiminti, nes aikštelėje vyko kova. Planuojami dar du šių komandų susitikimai, tačiau jeigu kitą  kartą taip pat laimės „Lietuvos rytas“, trečiųjų varžybų nebeprireiks.

D. Maskoliūnas: žaidimo kokybę reikia tobulinti

Po varžybų Lietuvos rytos vyr. treneris Darius Maskoliūnas, paprašytas pakomentuoti varžybas, rezultatu nesidžiaugė. Ir pasakė, jog naivu būtų tikėtis, kad taip greit komanda pasikeis į gerąją pusę. Treneris džiaugėsi, jog 3 kėlinius komanda demontravo gerą gynybą. „Laimėjom, bet žaidimo kokybė dar stipriai tobulintina“, – teigė D.Maskoliūnas. Jis taip pat pabrėžė, jog šiame ketvirtfinalyje svarbu ne tik laimėti, bet norima, jog visi žaidėjai įeitų į žaidybinį ritmą.

Saulius Kulvietis: padarėm klaidų, dėl kurių treneris buvo labai piktas

Po varžybų pavyko pakalbinti „Perlo“ komandos žaidėją Saulių Kulvietį. Krepšininkas nebuvo patenkintas savo žaidimu, teigė, jog padarė daug klaidų. Ypatingai prastai sekėsi gynyboje. Paklaustas apie visos komandos žaidimą, krepšininkas teigė, jog buvo daug vaikiškų klaidų, ypatingai varžybų pabaigoje, kai dar buvo galima kažką pakeisti. O laimėjusios komandos pranašumais  S.Kulvietis  įvardino meistriškumą bei stipresnį fizinį pasirengimą.