Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 28d. 08:40

Futbolo mėgėjai kviečiami į sezono uždarymo turnyrą

Mėgėjų futbolo turnyro akimirka.
Mėgėjų futbolo turnyro akimirka.

Mėgsti futbolą, bet nesi profesionalas? Moki spirti kamuolį ir pataikai į vartus, bet kol kas dar nežaidi Vilniaus Žalgiryje, tada ši žinia kaip tik Tau. Lietuvoje lauko futbolo...

Mėgsti futbolą, bet nesi profesionalas? Moki spirti kamuolį ir pataikai į vartus, bet kol kas dar nežaidi Vilniaus Žalgiryje, tada ši žinia kaip tik Tau.

Lietuvoje lauko futbolo sezonas artėja į pabaigą, komandoms netrukus prasidės lemiamos kovos dėl medalių. Tačiau būti geriausiais savoje lygoje yra viena, o išsiaiškinti, kuri mėgėjų futbolo komanda Vilniuje ir jo apylinkėse yra stipriausia – jau kita. Todėl VšĮ Mėgėjų sporto centras kviečia visus futbolo mėgėjus į Lauko sezono uždarymo futbolo mėgėjų  turnyrą 7 prieš 7.

Turnyras vyks lapkričio 10 dieną, nuo 10:30 valandos, Vilniaus futbolo fanų stadione (Linkmenų g. 8). Komandos aikštėje varžysis 7 prieš 7, rungtynių trukmė 20 minučių. Varžybose negali dalyvauti žaidėjai, kurie šiais, 2012 metais, įtraukti į A, LFF I, II ir III lygų komandų paraiškas. Komandoje gali būti ne daugiau kaip 4 žaidėjai, žaidžiantys SFL čempionate. Komandos bus suskirstytos į grupes ir komanda sužais nemažiau kaip keturias varžybas. Komandų registracija vyksta iki lapkričio 1 dienos, internetiniame puslapyje www.megejusportas.lt

Mėgėjų futbolas – tai neprofesionalus futbolas, kurio pagrindinis tikslas – kuo daugiau žmonių paskatinti žaisti šį žaidimą. Mėgėjų sporto centras, rengdamas mėgėjų futbolo turnyrus, siekia populiarinti šią sporto šaką tarp vyrų ir moterų, įvairaus amžiaus bei fizinių pajėgumų žmonių. Jau įvykusiuose mėgėjų futbolo turnyruose sėkmingai žaidė tiek moksleiviai, tiek jų tėveliai bei merginos.

Be to, Vilniaus futbolo bendruomenei džiugi žinia ta, kad mieste atsirado dar vienas pilnų matmenų dirbtinės dangos futbolo stadionas. Stadioną pastatė VŠĮ „Vilniaus futbolo fanų stadionas“. Būtent šiame stadione ir vyks sezono uždarymui paminėti skirtas mėgėjų futbolo turnyras, kuriame savo jėgas kviečiame išbandyti ir tavo komandą.

Daugiau informacijos ieškokite www.megejusportas.lt

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt