2012 03 10

Italijos „Seria A“ lygoje pasiekta sunki Milano „Inter“ pergalė

Penktadienį vėlai vakare Italijos „Seria A" lygoje susitiko Veronos „Chievo“ ir Milano „Inter" ekipos. Sunkią pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo svečiai iš Milano. „Inter" nutraukė septynių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją „Seria A" pirmenybėse. Žemiau išsamiau pateikiamas rungtynių aprašymas.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Penktadienį vėlai vakare Italijos „Seria A" lygoje susitiko Veronos „Chievo“ ir Milano „Inter" ekipos. Sunkią pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo svečiai iš Milano. „Inter" nutraukė septynių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją „Seria A" pirmenybėse. Žemiau išsamiau pateikiamas rungtynių aprašymas.

Pirmas kėlinys.

Aktyviau pradeda aikštės šeimininkai ir praėjus kelioms minutėms pakelia pirmąjį kampinį. Tiesa kitoje atakoje pavojingai smūgiuoja Inter žaidėjas D. Stankovic. 13 min po kampinio skiriamas 11 metrų baudinys i „Chievo" vartus. S. Sorentino pavyksta apsaugoti savo vartus nuo D. Milito smūgio. Aikštėje daug žaidybinio broko, daug netikslių perdavimų. Komandoms geriau sekasi gintis nei pulti. 18 min po puikaus „Inter" futbolininko W. Snaider smūgio iš už baudos aikštelės ribų kamuolys pataiko į vartų skersinį. 27 min dar viena puikų smūgį atlieka D. Stankovic, tačiau ir vėl pritrūksta tikslumo, kamuolys skrieja šiek tiek virš vartų. „Chievo" 33 min turi progą pelnyti įvartį. Po rikošeto kamuolys pakeitęs kryptį jau leidosi į vartus ir tik „Inter" futbolininko Lucio pasiaukojamo žaidimo dėka kamuolys neatsiduria vartuose. 41 min puikia progą turi vėl ''Chievo" komanda, tačiau patikimai sužaidžia Inter vartininkas. Kėlinio pabaigoje pastebimos skylės „Inter" gynyboje. Po pirmo kėlinio rezultatas lygus 0-0. Abi komandos žaidė gana apylygiai todėl galima teigti, kad rezultatas teisingas. Tiesa progų įmušti įvartį turėjo tiek „Chievo" tiek „Inter", bet nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, kad būtų verta pirmauti.

Antras kėlinys

Kėlinio pradžioje žaidimas vyko aikštės viduryje. Komandoms sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas. 54 min arti įvarčio vėl W. Snaider, tačiau jo atliktam baudos smūgiui pritrūko šiek tiek tikslumo. „Chievo" labiau susitelkę į gynybą. Kamuolio kontrolė didesnė buvo svečių pusėje, tačiau to paversti įvarčiu vis nepavyko. Aikštėje vyko nykus žaidimas. 78 min pavojingai smūgiuoja „Chievo" futbolininkas Bradley. Kamuolys skrieja virš vartų. „Chievo" gynyba keliomis žaidėjų linijomis pasiteisino. „Inter" niekaip nesisekė kurti pavojingų progų. 84 min vėl gi pavojingai smūgiuoja W. Snaider tačiau „Chievo" vartininkas kamuolį atmuša. S. Cambiaso nepavyksta pribėgus pirmam pataikyti į vartus. 87 min "Inter" pagaliau pasiekia savo. Po kampinio W. Samuel galva nukreipia kamuolį į vartus. Visas rungtynes puikiai gynęsi „Chievo" futbolininkai suklysta. 90 min. D. Milito galva pelno dar vieną "Inter" komandos įvartį. Kamuolį tiksliai iš krašto perdavė J. Zaneti. „Inter" sunkiai išvargo pergalę. „Chievo" gynyba subyrėjo per kelias paskutines rungtynių minutes. „Inter", kad ir po labai blankaus antrojo kėlinio pasiekė sau teigiamą rezultatą.