2012 12 24

Įvyko kalėdinis krepšinio turnyras SK „Džiugietis“ taurei laimėti

Gruodžio 20 – 22 dienomis Telšių „Džiugo“ gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras SK „Džiugietis“ taurei laimėti, kuriame dalyvavo mokytojų, tėvų,...
Nuotraukos pavadinimas

Gruodžio 20 – 22 dienomis Telšių „Džiugo“ gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras SK „Džiugietis“ taurei laimėti, kuriame dalyvavo mokytojų, tėvų, mokinių ir Žemaitijos pieno komandos.

Pirmąją varžybų dieną pirmieji varžybas pradėjo Mokytojų ir Mokinių komandos. Šiose varžybose mokytojai nesugebėjo pasipriešinti mokinių komandai ir pralaimėjo šias varžybas rezultatu 78:92.

Antrose varžybose susitiko Tėvų ir Žemaitijos pieno komandos. Čia taip pat nebuvo intrigos, nes Žemaitijos pieno komanda sutriuškino savo varžovus rezultatu 43:86.

Sekančią varžybų dieną pirmieji į aikštelę išbėgo Mokytojų ir Žemaitijos pieno komandos. Šiose varžybose mokytojai taip pat nesugebėjo pasipriešinti Žemaitijos pieno komandai ir pralaimėjo varžybas rezultatu 44:91.

Sekančiose varžybose susitiko Mokinių ir Tėvų komandos. Deja, ir šiose varžybose pranašesni buvo mokiniai, įveikdami savo varžovus rezultatu 74:56.

Paskutiniąją varžybų dieną taip pat buvo sužaistos dvejos varžybos, kur pirmieji kovas dėl trečios vietos pradėjo Mokytojų ir Tėvų komandos. Šiose varžybose visas rungtynes vyko atkakli kova, nė vienai komandai nepavykdavo atitrūkti nuo savo varžovų ir pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 52:52. Tad buvo žaidžiamas pratęsimas, kuriame labiau sėkmė nusišypsojo mokytojų komandai, įveikdami savo varžovus rezultatu 58:55.

Dėl I – II vietų susitiko Žemaitijos pieno ir Mokinių komandos. Šiose varžybose nuo pat pirmų rungtynių minučių mokiniai išsiveržė į priekį ir pirmąjį kėlinį laimėjo net 24 taškų skirtumu 11:35. Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje nepasikeitė ir toliau mokiniai išlaikė skirtumą, ir po antrojo kėlinio rezultatas buvo 36:61. Trečiajame kėlinyje Žemaitijos pieno komandai truputį pavyko sušvelninti rezultatą, po trečiojo kėlinio rezultatas jau buvo 64:81. Paskutinįjį kėlinį taip pat geriau sužaidė Žemaitijos pieno komanda, bet vis dėl to nepavyko panaikinti 17 taškų skirtumą ir varžybos baigėsi rezultatu 85:99.

Po šių varžybų SK „Džiugietis“ pirmininkas Eugenijus Jesinas palinkėjo komandoms gražių artėjančių švenčių ir apdovanojo komandas nugalėtojas. Komandoms buvo įteikti medaliai, o Mokinių komandai pereinamoji taurė.

Naudingiausi komandų žaidėjų prizai atiteko Tėvų komandoje Tomui Lekavičiui, Mokytojų komandoje Edgarui Štramaičiui, Žemaitijos pieno komandoje Arvydui Štramaičiui ir Mokinių komandoje Manfridui Čiutiui.

Už paramą organizuojant šį turnyrą atminimo dovanėlė buvo įteikta Tėvų komandos atstovui Tomui Lekavičiui.