2011 02 23

Kauno rankinio derbi baigėsi taikiai

Kaune pasibaigė atidėtos Lietuvos rankinio lygos rungtynės tarp Kauno „Lūšies“ ir Kauno „Granito-Gajos-Kario“.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Kaune pasibaigė atidėtos Lietuvos rankinio lygos rungtynės tarp Kauno „Lūšies“ ir Kauno „Granito-Gajos-Kario“, kuriose po labai permainingos ir atkaklios kovos buvo užfiksuotas taikus rezultatas 29:29 (12:12). Šių rungtynių scenarijų galima būtų skirstyti į dvi skirtingas dalis. Pirmojoje dalyje pirmavo „Lūšis“, o „Granitas-Gaja-Karys“ vijosi. Antrojoje atvirkščiai – pirmavo „Granitas-Gaja-Karys“, o „Lūšies“ ekipai teko vytis.

Egidijus Morkūnas – Kauno „Lūšies“ komandos pusiau krašto puolėjas. Nuo pirmųjų rungtynių minučių įgijome saugų pranašumą, didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavome dideliu 5-7 įvarčių pranašumu, bet kėliniui artėjant pabaigos link varžovai išlygino rezultatą. Antrojoje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Priešininkai išsiveržė į priekį, o mums teko vytis. Tik dėl puikaus vartininko žaidimo svarbiais rungtynių momentais, mums pavyko priartėti prie „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų, o rungtynių pabaigoje ir išlyginti rezultatą.

Šarūnas Mičiulis – Kauno „Granito-Gajos-Kario“ vartininkas. Varžybas pradėjome vangiai, puolime darėme daug klaidų, varžovams leidome pelnyti lengvus įvarčius. Įpusėjus pirmajam kėliniui, turėjome 7 įvarčių deficitą (10:3). Atrodė, kad Kauno „Lūšies“ rankininkai be vargo įsirašys 2 taškus į savo sąskaitą. Bet mes sugebėjome atsitiesti po patirto šoko ir kėlinį baigėme lygiosiomis (12:12). Antrąjį kėlinį pradėjome su tokiu pat užsivedimu, kaip ir pirmojo kėlinio pabaigoje. Dėl geros gynybos ir greitų atakų mes jau pirmavome 22:14. Atrodė, kad dabar jau mes įsirašysime 2 taškus, bet varžovai nenuleido rankų ir sugebėjo išlyginti rezultatą 25:25. Likus žaisti apie 10 min. varžybos įgavo intrigą ir iki pat pabaigos vyko taškas į tašką. Taigi, mano manymu, Kauno derbio rezultatas dėsningas.

Kauno „Lūšis“ įvarčiai: Saulius Katkevičius 8/3, Mindaugas Mažeika, Egidijus Morkūnas ir Modestas Natys po 5, Vaidas Drevinskas ir Petras Očikas po 3. 2 min.: Egidijus Morkūnas 2, Saulius Katkevičius, Petras Očikas, Egidijus Mankus ir Modestas Natys po kartą. 7 m.: 4/3

Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ įvarčiai: Paulius Zėringis 10/1, Robertas Švedas 10/2, Arūnas Gudaitis 4, Valdas Jarukas 3, Edvinas Balčiūnas ir Andrius Šarkus po 1. 2 min.: Paulius Zėringis 2, Augustinas Adomonis kartą. 7 m.: 3/3