2010 10 14

LKL favoritai negailėjo savo varžovų

„Kalnapilio – Lietuvos krepšinio lygos (LKL)“ rungtynėse stipriausios LKL komandos negailėjo savo varžovų. Lygos čempionė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda išvykoje 83:56 sutriuškino Palangos „Naglio–Adakrio“ krepšininkus, o Kauno „Žalgiris“ namuose 115:51 nepaliko vilčių Panevėžio „Techaso“ ekipai.

„Kalnapilio – Lietuvos krepšinio lygos (LKL)“ rungtynėse stipriausios LKL komandos negailėjo savo varžovų. Lygos čempionė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda išvykoje 83:56 sutriuškino Palangos „Naglio–Adakrio“ krepšininkus, o Kauno „Žalgiris“ namuose 115:51 nepaliko vilčių Panevėžio „Techaso“ ekipai.

„Lietuvos rytas“ rungtynėse su LKL debiutantais dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės ir vilniečių pranašumas nekėlė abejonių. Svečiai pranoko varžovus pagal visus žaidybinius komponentus ir jau iki didžiosios pertraukos turėjo 27 taškų pranašumą. Likusi mačo dalis buvo tik formalumas. Pergalę „Lietuvos rytui“ apkartino Jerry Johnsono trauma, krepšininkas susižeidė čiurną.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai neturėjo vargo su Panevėžio „Techaso“ komanda. Kauniečiai nuo pat pradžių parodė, kas šiame mače yra šeimininkai, rungtynes pradėję spurtu 11-0, o pirmąjį ketvirtį laimėję 34:9. Po dviejų kėlinukų situacija nesikeitė (59:24), o mačo baigtis jau buvo aiški. Per kitus du kėlinius, kuriuos, matyt, panevėžiečiai kuo greičiau bandys pamiršti, žalgiriečiai dar padidino pranašumą.