Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mėgėjų sporto centras surengė antrąjį futbolo turnyrą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinį vasaros mėnėsį futbolo mėgėjai varžėsi mini futbolo turnyre, kurį surengė Viešoji įstaiga Mėgėjų sporto centras. Tai jau antrasis mažojo futbolo turnyras Vilniuje. Šį kartą jame susirungė 4 mėgėjų ekipos: Vilniaus svajonė, Banga, Mėgėjų sporto centras ir vyrukams iššūkį metusi merginų komanda JL Stars - MFK Žalgiris.

Paskutinį vasaros mėnėsį futbolo mėgėjai varžėsi mini futbolo turnyre, kurį surengė Viešoji įstaiga Mėgėjų sporto centras. Tai jau antrasis mažojo futbolo turnyras Vilniuje. Šį kartą jame susirungė 4 mėgėjų ekipos: Vilniaus svajonė, Banga, Mėgėjų sporto centras ir vyrukams iššūkį metusi merginų komanda JL Stars - MFK Žalgiris.

Visos varžybos vyko dirbtinės dangos FK Tukanas futbolo aikštelėje, per keturis rugpjūčio savaitgalius buvo sužaistos 8 rungtynės, po kurių ir paaiškėjo turnyro laimėtojai.

Pradžioje komandos sužaidė po vieną kartą tarpusavyje. Nepralenkiama buvo Vilniaus svajonės komanda, kuri nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Dvi pergales iškovojo Mėgėjų sporto centras, Bangos komanda nugalėjusi merginas pasiekė vieną pergalę, na o merginos, visas varžybas garbingai priešinusios vyrukams, deja, bet pergalių nepasiekė.

Rugpjūčio 26 dieną įvyko turnyro finalai. Mažajam finale susitiko Banga ir JL Stars - MFK Žalgiris. Varžybas geriau pradėjo Banga, greit pasiekė tris įvarčius ir atrodė, kad pergalė bus lengva, tačiau taip nemanė merginos. Iki pat pirmojo kėlinio pabaigos jos surengė tikrą varžovų vartų šturmą. Viena iš daugelio atakų vis dėl to pasiekė tikslą ir merginos sušvelnina skirtumą, pirmas kėlinys baigiasi 3:1 Bangos naudai.

Antrajame kėlinyje merginos toliau rengia vieną ataką po kitos, tačiau šiek tiek trūksta tikslumo, galutiniai smūgiai į vartus arba būna netaiklūs, arba juos atmuša Bangos komandos vartininkas. Kaip dažnai būna futbole, neįmuši tu, įmuša tau. Banga surengė kelias kontratakas ir pakeitė rezultatą į 5:1. Vis dėl to merginos nepasidavė ir puolė toliau, šį kartą sekėsi geriau, buvo pasiekta keletą įvarčių. Bet tai ir buvo viskas. Rungtynes baigėsi rezultatu 6:3 Bangos žaidėjų naudai.

Didžiajame finale susitiko Vilniaus svajonė ir Mėgėjų sporto centras. Ir finalas tikrai gavosi gražus, nors Vilniaus svajonė buvo dvikovos aiškus favoritas.

Kaip ir buvo galima tikėtis, Vilniaus svajonė nuo pat varžybų pradžios daugiau atakavo, o Mėgėjų sporto centras pirmiausia rūpinosi savo vartų saugumu ir kiekvienai progai pasitaikius stengėsi kontratakuoti. Kitas momentas, Vilniaus svajonės vartininkas žaisdavo labai toli už baudos aikštelės ribų, taip suteikdamas persvarą komandai atakuojant, bet palikdamas tuščius vartus, rizikuodavo praleisti įvartį iš toli, praradus kamuolį. Viena tokia klaida ir leido Mėgėjų sporto centrui pelnyti įvartį. Tačiau džiaugsmas truko neilgai, Vilniaus svajonė išlygino rezultatą, o netrukus ir persvėrė. Pirmas kėlinys baigėsi 2:1 Vilniaus svajonės naudai.

Antras kėlinys vyko panašiu scenarijumi, Vilniaus svajonė atakavo daugiau, Mėgėjų sporto centras užtikrintai gynėsi ir ganėtinai pavojingai atakavo, tačiau išlyginamojo įvarčio pasiekti niekaip nepavyko. Kol galiausiai, buvo suklysta atakoje ir vienas pabėgęs nuo gynėjų Vilniaus svajonės žaidėjas padidino rezultatą iki 3:1. Rungtynių pabaigoje sekė graži kombinacija aikštės viduryje, kai iš eilės buvo atlikti tikslių ir greitų perdavimų, Mėgėjų sporto centro žaidėjas sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 3:2. Tai ir buvo viskas. Vilniaus svajonė iškovojo Mėgėjų sporto centro taurę.

Visos komandos gavo atminimų prizus nuo organizatorių, rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Vilniaus svajonės jaunasis žaidėjas Nerijus Momkus, įmušęs 10 įvarčių.

Daugiau nuotraukų iš varžybų kviečiame pažiūrėti socialiniame tinkle facebook.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt