Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 11:28

Penki argumentai, kodėl verta palaikyti savo miesto komandą

Palaikymas
Palaikymas

Palaikai Madrido “Real”, “Barca” ar Manchester “United” (ar kokią kitą užsienio komandą)? Jei atsakymas teigiamas – blogai, perskaityk ir apsišviesk. Čia parašysiu 5 faktus kodėl...

Palaikai Madrido “Real”, “Barca” ar Manchester “United” (ar kokią kitą užsienio komandą)? Jei atsakymas teigiamas – blogai, perskaityk ir apsišviesk. Čia parašysiu 5 faktus kodėl palaikyti savo miesto komandą yra bent 100 kartų geriau nei užsieniečius.

 

1. Savo miesto komandos rungtynes gali matyti gyvai, stadione. Nesvarbu, kad stadionas ne aukščiausio lygio, bet tau neturėtų tai daryti jokios įtakos. Ar nejauti geros atmosferos per rungtynes? Žinai kodėl? Ne, tai ne todėl, kad futbolas nepopuliarus, tai tik todėl, kad atmosferą kuri TU, o ne kas kitas!

2. Palaikydamas savo miesto komandą tu atiduodi pagarbą savo miestui. O kaip kitaip gali atiduoti pagarbą jei ne stadione, dainuodamas ir palaikydamas savą komandą! Tai ne tas pats kas žiūrėti per TV rungtynes, valgyti čipsiakus ir užsigerti alum, tai futbolo (ar kitos sporto šakos) atmosferos kūrimas.

3. Komandai reikia tavo palaikymo! Ne taip kaip, kokiam MU ar Barsai. Jie palaikomi žmonių, kurie myli savo miestą, ir vaikšto į klubo rungtynes, todėl klubas turi pakankamai lėšų ir sukuria gerą futbolo spektaklį. O tu tik skundies, bet nieko nedarai, kad situacija pasikeistų tavo mieste. Nueik į rungtynes, palaikyk komandą, prie tavęs po truputį, su laiku prisijungs bendraminčių, po kažkiek laiko jums geriausias futbolo spektaklis bus jūsų klubo rungtynės, visur ir visada.

4. Komandos padėka po rungtynių. Tai labai geras jausmas, kai tu atsiduodi tribūnose, o žaidėjai aikštėje ir po rungtynių tu jiems padėkoji už žaidimą, o jie tau už palaikymą, to per TV nepajusi, tai gali pajusti tik kartu tribūnose.

5. Nuotykiai. Tai neatsiejama dalis nuo palaikymo. Juos patirti gali tik ten kur žaidžia tavo komanda, jų nepatirsi prie TV, radijo, PC ir t.t. o kokie jie sužinosi matče!

Geriausias būdas praleisti laisvalaikį – TRIBŪNOSE!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt