2011 02 19

Šilutės „GPI-Statyba“ sutriuškino turnyrinės lentelės čempionę (nuotraukos)

Šilutėje sužaistos dar vienos Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempionato pirmojo etapo, antrojo rato rungtynės.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

ikrauk.lt reporteris Edvardas Lukošius praneša apie Šilutėje sužaistas Šilutės „GPI – Statyba“ ir Kretingos „Augmos“ moterų komandų rungtynes.

Šilutėje sužaistos dar vienos Lietuvos moterų krepšinio A lygos čempionato pirmojo etapo, antrojo rato rungtynės. Pamario moterų rinktinė, žaidžianti „D“ pogrupyje, rezultatu 55:48 (17:15,15:11,13:10,10:12 ) sutriuškino turnyrinės lentelės čempionę – Kretingos „Augma“ krepšininkes.

Šilutės „GPI – Statyba“ komandai buvo reikalinga pergalė, todėl šilutiškės negailėjo jėgų ir su sau keltu uždaviniu pilnai susidorojo. Įveikė turnyrinės lentelės čempiones Kretingos „Augma“ ekipą net 7 taškų skirtumu. Rungtynių pradžioje komandos žaidė atsakydamos tašku į tašką, tačiau šilutiškės sugebėdavo vis keliais taškais pirmauti. Po trijų kėlinių komandas skyrė 7 taškų skirtumas. Šilutiškės patikėjusios pergalę ketvirtame kėlinyje atsipalaidavo ir jį pralaimėjo dviejų taškų skirtumu 10:12. Tačiau per tris kėlinius sukaupusios taškų persvarą rungtynes laimėjo rezultatu 55:48. Razultatyviausiai Šilutės „GPI-Statyba“ ekipoje žaidė: komandos kapitonė Danguolė Černeckytė ir Renata Radišauskaitė pelniusios po 16 taškų savo komandai, Loreta Stančiauskienė – 15, Agnė Stančiauskaitė – 6 ir Inga Viliūnienė - 2 taškus.

Kretingos „Augmai“ taškus pelnė: Vitalija Gudaitė – 12, Aušra Naidienė – 10, Vilma Baltuonienė – 9 (tris tritaškius metimus), Marina Šaulienė – 6, Aiva Gylienė ir Rima Bodrovienė po 3, Lina Baltuonytė – 2.