2011 02 03

ŠKL: dramatiška „Švarūnės-Limegos“ pergalė

Rungtynės tarp KK „Blogiečiai“ ir „Švarūnė-Limega“ prasidėjo abipusėmis atakomis, tačiau „Blogiečiams“ jos buvo sėkmingesnės.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

KK „Blogiečiai“ – „Švarūnė-Limega“ 72:74 (26:16; 8:12; 16:37; 22:9)

Rungtynės prasidėjo abipusėmis atakomis, tačiau „Blogiečiams“ jos buvo sėkmingesnės – sužaidus tris minutes jie pirmavo rezultatu 10:4. „Švarūnė-Limega“ nesiruošė varžovų paleisti į priekį – įpusėjus kėliniui rezultatas 10:10. Tačiau tuomet „Blogiečiai“ aikštelėje sukėlė tikrą uraganą – dviejų minučių atkarpą laimėję 11:3 jie išsiveržė į priekį 21:13. Po pirmojo kėlinio – 26:16.

Antrajame kėlinyje, kuris buvo labai nerezultatyvus (komandos kartu sudėjus įmetė vos 20 taškų) aiškios komandos lyderės nebuvo. Vis dėlto sužaidus keturias minutes – 32:23, tačiau tuomet „Blogiečiai“ sustojo ir taškų skonio neragavo keturias minutes, kuo pasinaudoję varžovų krepšininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų (32:28). Įpusėjus rungtynėms – 34:28.

Iki trečiojo kėlinio pradžios rungtynes savo rankose laikė „Blogiečiai“, tačiau trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom. Antrąją kėlinio minutę skirtumas - du taškai, po minutės priekyje jau „Švarūnė-Limega“ - 40:42, o įpusėjus kėliniui pastarieji buvo susikrovę jau devynių taškų persvarą - 40:49. „Blogiečių“ žaidėjai atrodė taip, tarsi nesuprastų, kas vyksta, ko pasekoje po trečiojo kėlinio jų varžovai turėjo jau 15 taškų persvarą (50:65), nepaisant to, jog kėlinį pradėjo turėdami 6 taškų deficitą.

Po trečiojo kėlinio įvykių atrodė, jog „Blogiečiams“ jau nelemta kautis dėl pergalės, tačiau krepšininkai taip nemanė ir čia pat kilo į lemiamą šturmą – ėmė spausti varžovus, staigiai ir tiksliai atakuoti. To rezultatas – „Švarūnė-Limega“ tris minutes nepelnė taškų, skirtumas – devyni taškai (56:65), įpusėjus kėliniui – jau tik 63:69, likus trims minutėms – 72:71! Tačiau tai buvo viskas, ką „Blogiečiai“ pasiekė šiose rungtynėse. Per likusias tris minutes taškus pelnė tik „Švarūnė-Limega“ ir džiaugėsi šiaip taip išvargta pergale – 72:74.

Daugiausiai taškų „Švarūnei-Limegai“ pelnė Rokas Giedraitis – 18 taškų, 16 pridėjo Martynas Plučius. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Artūras Barzdžius, bei 13 taškų įmetęs Aurimas Volskis.