2013 01 15

Vaikų futbolo turnyre nugalėjo klaipėdiečiai, Telšių komanda – antra

2003 m. gimę berniukai sausio 12 d. Mažeikiuose dalyvavo naujametiniame futbolo turnyre. Be Telšių sporto ir rekreacijos centro komandos turnyre varžėsi dar septynios komandos iš...
Nuotraukos pavadinimas

2003 m. gimę berniukai sausio 12 d. Mažeikiuose dalyvavo naujametiniame futbolo turnyre. Be Telšių sporto ir rekreacijos centro komandos turnyre varžėsi dar septynios komandos iš Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių, Tauragės ir Kretingos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas. Telšių komanda pogrupyje iškovojo visas tris pergales. Rezultatu 3-0 buvo įveikta Šiaulių FA-2, 5-3 Panevėžio FA-2 ir 3-1 Mažeikių SM. Telšiškiai kitame etape susitiko su Kretingos SM komanda ir nugalėję ją rezultatu 5-2 pateko į finalą. Finalinės rungtynės su Klaipėdos FM komanda po atkaklios kovos baigėsi lygiosiomis 1-1. Nugalėtojui išaiškinti buvo mušami 7 m. baudiniai. Deja, futbolo loterijoje nugalėjo Klaipėdos FM komanda, kuri ir tapo turnyro nugalėtoja. Telšių SRC komandai atiteko antroji vieta.

Turnyro geriausiu gynėju pripažintas Telšių SRC komandos žaidėjas Mantas Vaičiulis. Gerai komandai vadovavo ir įvarčius pelnė geriausiu komandos žaidėju pripažintas Jurgis Jankauskas. Komandos treneris Vijūnas Vasiliauskas dėkingas vaikučių tėveliams už išvyką į turnyrą bei kviečia norinčius išmokti žaisti futbolą berniukus atvykti į Telšių sporto ir rekreacijos centrą.