Atsisiųskite
aplikaciją

Technologijos VS biurokratija: ar GovTech sprendimai transformuos Lietuvos viešąjį sektorių? Pokalbis su Arūne Matelyte.

AI BOOST
Ar gali technologijos transformuoti viešąjį sektorių? Ar Lietuvos institucijoms reikia dirbtinio intelekto sprendimų? “Niekada nebūsim pasiruošę inovacijoms, jeigu esi...
Skaityti daugiau

Ar gali technologijos transformuoti viešąjį sektorių? Ar Lietuvos institucijoms reikia dirbtinio intelekto sprendimų?

“Niekada nebūsim pasiruošę inovacijoms, jeigu esi pasiruošęs  - tai jau ne inovacija. Jeigu tai yra labai saugus sprendimas, visi tuo patenkinti ir žino kaip padaryti tai kalbame jau apie inovacijas, o tiesiog apie technologijų pritaikymą“ , - sako GovTech Lab įkūrėja ir vadovė Arūnė Matelytė.

GovTech Lab vadovė teigia, kad Lietuvos viešasis sektorius turi labai daug inovacijų potencialo ir gali duoti gerą impulsą ir privačiam sektoriui, tačiau turime gerai suvokti kam ir kodėl taikome technologijas.

“Sprendimas kažką keisti turi ateiti ne iš technologijos, o iš susitarimo su piliečiais, sprendimų priėmėjais ir politikais, kad norime keisti sistemą, požiūrį, kaip mes įgyvendinam tam tikrus dalykus, o technologija yra tik įrankis tai padaryti“, - teigia Arūnė.

Naujausios