Atsisiųskite
aplikaciją

„Skrieja kamuolys“: nuimtas „riteris“, stebuklas Madride ir replikos Anglijoje

Skrieja kamuolys
Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – A lygos reikalai, Vilniaus „Riterių“ nesuprantamas ėjimas, Čempionų lygos stebuklas...
Skaityti daugiau

Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – A lygos reikalai, Vilniaus „Riterių“ nesuprantamas ėjimas, Čempionų lygos stebuklas Madride, Pepo Guardiolos ir Jurgeno Kloppo įtampos padariniai bei aktualijos Europos lygoje. Kolektyvas – 15min žurnalistai Marius Bagdonas, Mantas Krasnickas ir Gintaras Radauskas bei tinklaraščio „Vienuolika“ autorius Karolis Dudėnas.

00:00 įžanga

00:48 Savaitgalio džiaugsmai

02:08 A lygos akcentai ir nesuprantamas „Riterių“ ėjimas

17:47 V.Dambrausko reikalai Kroatijoje

22:50 VIAPLAY prizo dalybos

24:02 „Real“ stebuklai ir ar „Man City“ neturi charakterio?

57:05 Liverpulio vyručių viešnagė Ispanijoje

1:07:35 Ką prisišnekėjo Pepas ir Jurgenas?

1:22:06 „Raudonieji velniai“

1:27:30 Madrido derbis

1:32:11 Kas ten po stalu Italijoje?

1:36:21 Vokietija

1:39:02 Europos ir Konferencijų lygos pusfinaliai

#KONKURSAS

Į praėjusią savaitę užduotą klausimą – kaip baigsis Madrido „Real“ ir „Manchester City“ rungtynės – teisingai atsakė Eimantas Tukačiauskas. Sveikiname ir dovanojame VIAPLAY kodą!

Dėmesio, šios savaitės klausimas: kokiu rezultatu baigsis Šiaurės Londono derbis tarp „Tottenham Hotspur“ ir „Arsenal“? Suskubkite atsakyti iki mačo pradžios ir laimėkite VIAPLAY kodą, kuris leis net 6 mėnesius žiūrėti naujausius filmus, tiesioginius sporto renginius ir populiarius serialus. Vamos!

Naujausios