Atsisiųskite
aplikaciją

Imposterio sindromas. Kaip atsikratyti?

Dreamers and humans
Net 70 procentų planetos gyventojų būdingas imposterio arba apsimetėlio sindromas. Šį sindromą galima apibūdinti kaip visumą jausmų, persekiojančių nepaisant akivaizdžios sėkmės. &...
Skaityti daugiau

Net 70 procentų planetos gyventojų būdingas imposterio arba apsimetėlio sindromas. Šį sindromą galima apibūdinti kaip visumą jausmų, persekiojančių nepaisant akivaizdžios sėkmės. „Imposteriai“ kenčia nuo chroniškos abejonės savimi ir apgaulės jausmo, stiprenio už bet kokius sėkmės įrodymus ar akivaizdžią kompetenciją.

Ar kada nors baiminotės, jog kiti supras, kad nesate pakankamai kompetentingi ir gabūs? Kad visi sužinos, jog darbinėje sferoje esate apsimetėlis ? Ar jautėte, kad atsidūrėte ten, kur būti nesate vertas, nes patekote dėl sėkmės ir sutapimų? Ar buvo taip, jog savo pasiekimus stengėtės sumenkinti, priskirdami juos atsitiktinumams?

Šiame epizode pateikiu septynis būdus, kaip elgtis su šiuo simptomu arba kokias prevencijos priemones galime naudoti. Taip pat dalinuosi savo istorijomis, kuomet buvau ir imposterė, ir diletantė viename. Galbūt jos įkvėps labiau patikėti savimi ir tiesiog veikti.

Mane taip pat galite rasti:

www.dreamersandhumans.lt
www.fb.com/julijabrodskecom
www.instagram.com/julijabrodske