Atsisiųskite
aplikaciją

Kaip vadovauti žmonėms, kad jie norėtų kartu dirbti?

Berta & Talks
Grįžti vakare namo ir džiaugiesi tuo, kad tave paskyrė vadovu? Kitą dieną atėjęs į darbą suprasi, kad tave pakišo. Nes net neįsivaizdavai, kokios problemos ir iššūkiai tavęs...
Skaityti daugiau

Grįžti vakare namo ir džiaugiesi tuo, kad tave paskyrė vadovu? Kitą dieną atėjęs į darbą suprasi, kad tave pakišo. Nes net neįsivaizdavai, kokios problemos ir iššūkiai tavęs laukia... 

Yra vadovų, kurie mano, jog tampa vadovais, kai juos kažkas paskiria, ar jie paskiria save patys. Iš tiesų, vadovu profesionalu tampama tik nuolat dirbant su savimi. Tobulinant savo vadovavimo kompetenciją, įgūdžius ir svarbiausia – tinkamą požiūrį.

Vadovavimo ir verslo valdymo ekspertas-konsultantas, knygų „Ieškai darbo“, „Boso valanda“ ir „Misija talentai“ bendraautorius Saulius Jovaišas įsitikinęs: vadovavimas – tai profesija, kurios reikia atsakingai mokytis.

Tad kaip vadovauti komandai ir tapti išties geru vadovu – tokiu, kokio norėtumei sau? Ir kodėl didžiausią vertę vadovas kuria organizacijoje būtent tada, kada jis sėdi savo darbo kabinete užsikėlęs kojas ant stalo ir galvoja?

„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinsis savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padėsiančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos kūrėja ir autorė – komunikacijos profesionalė Jolita Macelytė.

Naujausios