Atsisiųskite
aplikaciją

„Skrieja kamuolys“: Čempionų lygos finalas ir klajonės Splite, Belgrade bei Rygoje

Skrieja kamuolys
Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – pasakojimai apie klajones Belgrade, Splite ir Rygoje, taip pat Čempionų lygos finalo...
Skaityti daugiau

Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – pasakojimai apie klajones Belgrade, Splite ir Rygoje, taip pat Čempionų lygos finalo aktualijų aptarimas, Jose Mourinho triumfas, artėjančių Lietuvos rinktinės rungtynių apžvalga bei priminimas, kas krito, o kas kilo pagrindinėse Europos lygose. Komanda – 15min žurnalistai Marius Bagdonas, Mantas Krasnickas bei Aurimas Tamulionis.

00:00 įžanga

01:05 Aurimas A lygoje ir šalčio spąstai

02:40 Bagdono raudona kortelė

09:50 Belgradas

13:50 Triumfuojantis Splitas

27:55 Šventė Rygoje

37:10 A lyga trumpai

39:34 Čempionų lyga. Neramumai Paryžiuje

50:50 Madrido pergalė, Liverpulio ateitis, Trento gynyba, Benzema „auksinis kamuolys“

1:19:57 Konferencijų lygos finalas ir nuostabusis Jose Mourinho

1:30:20 Viaplay prizų dalybos

1:31:22 Tautų lyga

1:35:20 Kas iškrito, kas pakilo Europoje?

#KONKURSAS Praėjusią savaitę klausėme, kas muš pirmąjį įvartį Čempionų lygos finale. Įvartis buvo vienas, jį mušė Vinicius Junioras, o burtų keliu „Viaplay“ pusės metų prenumeratos kodas atitenka Lukui Virozerovui. Šios savaitės klausimas: kaip baigsis Lietuvos ir Liuksemburgo akistata Tautų lygos rungtynėse šeštadienį? Laimėtojas bus išrinktas burtų keliu, o jam atiteks šias rungtynes transliuojančios platformos VIAPLAY kodas, leisiantis žiūrėti sportą, filmus ir serialus visą pusmetį!

Naujausios