Atsisiųskite
aplikaciją

#5 MIESTAI - Klaipėda. Sondra Simana: Linkiu žiūrėti į viską iš arti ir iš toli, vienu metu.

Ir nėr kūrybai pabaigos
Tinklalaidė kūrybiškiems žmonėms. Tai atvirų pokalbių laida, kurioje rašytoja Rasa Sagė kalbina įvairius žmones, susietus viena gija - kūryba. Tinklalaidę galite paremti ...
Skaityti daugiau

Tinklalaidė kūrybiškiems žmonėms. Tai atvirų pokalbių laida, kurioje rašytoja Rasa Sagė kalbina įvairius žmones, susietus viena gija - kūryba. Tinklalaidę galite paremti www.patreon.com/rasasage

Atvykome į Klaipėdą! Pirmoji pašnekovė Klaipėdoje - Sondra Simana. Jąą man norisi vadinti turtinga moterimi. Taip pat - neoficialia Klaipėdos kultūros etašė ir dar moterimi vandeniu – esančia visur, tačiau niekur neužsistovinčia, vis judančia, tekančia į priekį, ramiai, užtikrintai, tačiau su be galo didele vidine jėga.

Save ji vadina intensyvia meno vartotoja. Jei kada nors buvote kuriame nors Klaipėdoje vykstančiame kultūros renginyje, greičiausiai esate ją matę.

Be to, ji pati kuria, rašo knygas, scenarijus, kuria papuošalus, organizuoja parodas, kūrybinio rašymo dirbtuves ir dar turi šeimą ir šešis vaikus. Šiuo metu rašo knygą apie Klaipėdos bohemą ir yra surengusi parodą.

Kalbėjome apie šeimos ir kūrybos derinimą, „savus“ ir „svetimus“, Klaipėdą, laisvę, drąsą ir autentiškumą. Ir kūrybą.

Sondra Simana: „Reikia valios pastangos išsiveržti į Virginijos Woolf kūrybos kambariuką“

Sondros knygos: „Einantis kalnas“ ir „Iškamšų kontora“

Kūrybinio rašymo susitikimai vyksta pirmą mėnesio pirmadienį Ievos Simonaitytės bibliotekoje.

https://www.facebook.com/sondra.simana