Atsisiųskite
aplikaciją

#3 Visa tiesa apie maistą su Alfu Ivanausku

Visa tiesa apie šventes
Kokio maisto nemoka gaminti lietuviai. Kiek reikia maisto, kad svečias būtų sotus. Kaip teisingai pristatyti maistą. Kaip organizuoti nepamirštamą vakarienę su draugais....
Skaityti daugiau

Kokio maisto nemoka gaminti lietuviai. Kiek reikia maisto, kad svečias būtų sotus. Kaip teisingai pristatyti maistą. Kaip organizuoti nepamirštamą vakarienę su draugais.

Šiandien renginių vedėjas Tomas Kul ir vestuvių planuotoja Karolina Meginytė sulaukė svečių. Vedėjai kalbins „Virtuvės mitų griovėjų“ kūrėją, 9 kulinarinių knygų autorių, TV ir radijo laidų vedėją Alfą Ivanauską. Šiame podcast’e bus kalbama apie maistą šventėse ir ne tik. 

Alfas Ivanauskas teigia, kad lietuviai dažniausiai mėgsta patiekalus iš bulvių ir vištienos. Žuvies lietuviai nemėgsta gaminti, tačiau, jeigu kalbėsime apie šventes tai čia yra kitas reikalas. Apie tai, kokiam maistui žmonės teikia pirmenybę plačiau pakalbėsime podcast’e. 

Antroje įrašo dalyje klausytojai sužinos, kiek užtektų žmogui maisto, kad jis būtų sotus, bet ir nepersivalgytų. Apie ką reikia žinoti, einant į šventę. Kaip galima nebrangiai ir sočiai pamaitinti svečius ar padaryti šventę nepamirštamą. Kaip reikia pristatyti maistą, kad visi jį įsimintų ar kaip muzikos garsai lemia požiūrį į maistą, visą tai papasakos Alfas Ivanauskas. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcasto vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

 

#Tomas Kul #Vestuviu planuotoja #Karolina Meginyte # DJ #Titas Morkunas # KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow