Atsisiųskite
aplikaciją

Halstonas + Damų laimė

Kino Metropolis
Ketvirtajame tinklalaidės apie kiną „Kino metropolis“ epizode pristatomi du dokumentiniai filmai, praplečiantys pasaulio suvokimą, atskleidžiantys dar nepažintas...
Skaityti daugiau

Ketvirtajame tinklalaidės apie kiną „Kino metropolis“ epizode pristatomi du dokumentiniai filmai, praplečiantys pasaulio suvokimą, atskleidžiantys dar nepažintas istorijas: „Halstonas: šlovės ir nuopuolio istorija“ ir šveicarų dokumentinė juosta „Damų laimė“.

Pirmoje laidos dalyje pašnekovų diskusijų centre - dokumentinis filmas „Halstonas: šlovės ir nuopuolio istorija“, o antroje laidos pusėje aptariama šveicarų dokumentinė juosta „Damų laimė“, kviečianti diskusijai, apie mitais apipintą žmogaus gyvenimą brandžiame amžiuje. Pokalbio metu svečiai dalinosi įžvalgomis bei patirtimi apie mados pasaulį ir intriguojančią legendinio Amerikos dizainerio istoriją bei diskutavo, apie dokumentinio filmo poveikį bei tikrų istorijų įkvėpimo galią.

„Kino metropolis“ pristato kino žaidimas „European Film Challenge“, kurio dalyviai gali laimėti kelionę į žymiausiu pasaulio kino festivalius.

Svečiai:
 

Mados analitikas, edukatorius ir mados tinklaraščio „Bomberis“ įkūrėjas Arnoldas Remeika

Amerikos lietuvė Lidija Rasutis 

Kino filmų platintoją Greta Akcijonaitė

Tinklalaidę galite klausyti 15min audioplatformoje „Klausyk“ arba bet kurioje kitoje tinklalaidžių platformoje.