Atsisiųskite
aplikaciją

„Skrieja kamuolys“: A lyga, ispanų šansai Anglijoje, „Man Utd“ ateitis ir nuobodi Bundeslyga

Skrieja kamuolys
Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – A lygos, kurioje dominuoja „Panevėžys“, apžvalga, laukiame Čempionų lygos ir klausiame,...
Skaityti daugiau

Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – A lygos, kurioje dominuoja „Panevėžys“, apžvalga, laukiame Čempionų lygos ir klausiame, ar Ispanijos klubai turi galimybių Anglijoje, įdomybės „Premier“ lygoje ir „Manchester United“ laukiantys pokyčiai, nuobodi Bundeslyga, puiki savaitė Milano „Inter“ ir dar vienas „Barcelona“ pralaimėjimas namuose. Komanda – Karolis Dudėnas ir 15min žurnalistai Marius Bagdonas, Mantas Krasnickas bei Gintaras Radauskas.

Praėjusią savaitę kartu su laidos rėmėju VIAPLAY uždavėme klausimą, koks bus Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ rungtynių rezultatas. Burtų keliu paaiškėjo, kad prizą – VIAPLAY kuponą, kuris jam leis net 6 mėnesius žiūrėti naujausius filmus, tiesioginius sporto renginius ir populiarius serialus, laimėjo ROKAS RIMŠA, atspėjęs, jog „Bayern“ nugalės 3-1.

Dėmesio, naujas klausimas – suskubkite! Kurią minutę bus įmuštas pirmasis įvartis trečiadienio vakaro rungtynėse tarp „Liverpool“ ir „Villareal“? Laimėti vėlgi galėsite VIAPLAY kuponą.

00:00 įžanga

08:07 A lyga ir stringantys „Žalgiriai“

34:23 ar Ispanijos klubai parodys dantis Anglijoje?

42:52 „Premier“ lyga ir „Man Utd“ vargai

1:13:05 Bundeslyga nuobodi: ką daryti?

1:32:14 Milano klubai verti lyderystės Italijoje

1:39:08 „Barcelona“ vėl pralaimėjo namuose

Naujausios