Atsisiųskite
aplikaciją

„Skrieja kamuolys“: V.Ivanausko interviu, transliacijos, PSG ir Čempionų lyga bei kelionė aplink Europą

Skrieja kamuolys
Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – Valdo Ivanausko interviu ir mintys, paskutinės dienos prieš naująjį A lygos sezoną, PSG žaidimas ir...
Skaityti daugiau

Naujausioje 15min laidoje apie futbolą „Skrieja kamuolys“ – Valdo Ivanausko interviu ir mintys, paskutinės dienos prieš naująjį A lygos sezoną, PSG žaidimas ir Mauricio Pochettino įtaka, kitos Čempionų lygos rungtynės, staigmena Anglijoje, besikeičianti „Barca“ ir kluptelėjimai Italijoje. Komanda – 15min žurnalistai Marius Bagdonas, Gintaras Radauskas ir Aurimas Tamulionis.

Praėjusią savaitę klausėme jūsų, kas laimės Čempionų lygą ir kodėl. Išrinkome mums labiausiai patikusį komentarą – jį po „YouTube“ įrašu paliko Daumantas Speranskis. Sveikiname ir dovanojame Daumantui 6 mėnesių „Viaplay“, mūsų rėmėjo, prenumeratą.

Dėmesio, šios savaitės klausimas – kuris žaidėjas trečiadienio rungtynėse tarp Madrido „Atletico“ ir „Manchester United“ pelnys pirmąjį įvartį? Atsakymas, kad įvarčių nebus, irgi tinka. Palikite savo atsakymus feisbuke ar „YouTube“ – prizas toks pats!

00:00 įžanga

02:04 V.Ivanausko interviu

15:34 A lyga per TV

26:10 PSG ir Čempionų lyga

1:05:40 netikėtumas ir intriga Anglijoje

1:25:38 ispaniškas futbolas

1:34:10 lyderiai stoja Italijoje

1:42:15 Vokietija

Naujausios