Atsisiųskite
aplikaciją

#5 Visa tiesa apie didžėjų

Visa tiesa apie šventes
Ar būtina kviesti į šventę didžėjų. Ką žmonės daro blogai vakarėlio metu. Kokią informaciją didžėjus nori gauti iš užsakovų. Ar yra skirtumas tarp didžėjaus šventėje ir didžėjaus...
Skaityti daugiau

Ar būtina kviesti į šventę didžėjų. Ką žmonės daro blogai vakarėlio metu. Kokią informaciją didžėjus nori gauti iš užsakovų. Ar yra skirtumas tarp didžėjaus šventėje ir didžėjaus klube. 

Šiandien vedėjas Tomas Kul. ir vestuvių planuotoja Karolina Meginytė turi svečią. Studijos svečias –didžėjus Titas Morkūnas, kuris papasakos apie savo veiklą. Kiek užtrunka laiko pasiruošti renginiui? Kokią informaciją, grojaraštį užsakovai turėtų pateikti didžėjui, kad šventė būtų linksma? Didžėjus papasakos apie tai, kad didžioji dalis jo darbo yra nematoma ir kuri darbo dalis yra jam įdomiausia: pasiruošimas, grojaraščio kūrimas ar kt. Vedėjas Tomas Kul. pakalbės apie tai, kodėl didžėjaus profesionalumas yra labai svarbus ir kodėl jis gali padėti renginių vedėjams. Kokie kūriniai pakelia svečius šokiams? Podcast’o svečias Titas Morkūnas atsakys į Tomo Kul. klausimą ar kiekvienas žmogus gali būti didžėjumi. Antroje podcast‘o dalyje pakalbėsime apie tai kuo skiriasi didžėjus, kuris groja šventėse nuo didžėjaus, kuris groja klube. Svečias papasakos apie smagias istorijas, kurios buvo nutikusios jo darbe. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow