Atsisiųskite
aplikaciją

Liutauras Ulevičius: kaip nepasiduoti manipuliacijoms ir suprasti, kad mus išdūrė

Berta & Talks
Propaganda ir dezinformacija tapo neišvengiama mūsų kasdienybe - jos apstu mūsų artimiausioje aplinkoje, žiniasklaidoje, socialinėje medijoje. Mus kasdien visi įtikinėja į...
Skaityti daugiau

Propaganda ir dezinformacija tapo neišvengiama mūsų kasdienybe - jos apstu mūsų artimiausioje aplinkoje, žiniasklaidoje, socialinėje medijoje. Mus kasdien visi įtikinėja įvairiausiais dalykais: ką pirkti, kokių produktų vengti, už ką balsuoti, kokią poziciją palaikyti ginče dėl skiepų, kaip vertinti situaciją dėl COVID-19 ar už ką balsuoti rinkimuose. Viešųjų ryšių specialistas Liutauras Ulevičius sako, kad supratimas ir gebėjimas reaguoti, suvokti ir kritiškai vertinti gaunamą informaciją yra tiesiog būtina šiuolaikinio žmogaus kompetencija - tinklalaidėje Berta&Talks jis pateikia paprastus patarimus, kaip nepasiduoti manipuliacijoms ir neleisti, kad mus ir vėl eilinį kartą išdurtų.

„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinsis savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padėsiančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos kūrėja ir autorė – komunikacijos profesionalė Jolita Macelytė.

Naujausios